Wpis z mikrobloga

@JestemKaspi:

pomaga w recyklingu, będzie mniej zakrętek porozrzucanych dookoła


najpierw wszędzie wciskają serducha do zbierania nakrętek, akcje w szkołach itp, żeby później się okazało, że nie należy tego oddzielać. Nie wiem jak wy, ale ja zawsze zgniatam butelke przed wrzuceniem do kosza celem zmniejszenia objętości. Bez zakrętki to zwyczajnie nie ma sensu, więc nigdy nie wyrzucałem ich oddzielnie. A pomysłu z przytwierdzaniem nie szanuje, odrywam od razu.
@Qubryk: Przyczepione zakrętki to jak najbardziej, ale już walka z gówno elektroniką to śmierdzi ( ͡° ͜ʖ ͡°) Powinni zacząć od wymuszenia na producentach elektroniki projektowania jej tak aby wytrzymywała trochę dłużej niż do końca gwarancji ( ͡° ͜ʖ ͡°) Albo zacząć coś robić z modą fast fashion, bo to jeden z większych trucicieli planety, no ale to zielonym julkom się nie spodoba,
A mi nie przeszkadza że nakrętka smyra po policzku, piję tylko wodę i nigdy nie jestem niczym więcej z tej zakrętki #!$%@? albo poklejony cukrem. Co to w ogóle za pomysł że butelka bez dodatkowego plastiku powodującego że coś ciągle lepi do policzka jest wygodniejsza?
Poza tym jestem #!$%@? i ciągle gubiłem te nakrętki... i dobrze że dla tych kilku ludzi co gubili całej reszcie też zrobili wygodniejsze nakrętki.

Nie lubisz tego
Ligniperdus - A mi nie przeszkadza że nakrętka smyra po policzku, piję tylko wodę i n...

źródło: comment_1645111137qBnGuwkIQRTwXonb8Uyx1z

Pobierz