Wpis z mikrobloga

@Purple: Oczywiście, że tak - bije na łeb kłamców z Platformy i ich "sojuszników" z chamiskiem Żukowską i jej ześwirowaciałą formacją osobiszcz XDDD
Oczywiście, że tak - bije na łeb kłamców z Platformy i ich "sojuszników" z chamiskiem Żukowską i jej ześwirowaciałą formacją osobiszcz XDDD


@Fipaj: bije na łeb chyba w niskim ilorazie inteligencji ludzi startujących z ich list. Szkoda powtarzać po raz n-ty, w topce Mentzen, Bosak, Braun a za nimi banda szurów, stop nopów, rusofilów, itd. Fajne bicie na łeb.
@let_it_be: wiadomo, że KO w swoich szeregach nie ma osobiszcz czy innych postaci co do których są uzasadnione wątpliwości co do ich zdrowia psychicznego (vide chociażby Jachira). Do tego wystarczy dołożyć miliardy płci, tęczowy terror, zamordyzm w postaci cenzury prewencyjnej, wspieranie żulii społecznej, kumoterstwo i nepotyzm (to już mamy dziś w pierwszych stu dniach), eko-terror oraz inne równie mądre pomysły przy których banda czubków, która zapisała się do Konfederacji, a która
@Fipaj: aaa no to fajnie, czyli twoje szury są lepsze od tęczowych osobiszcz, bo ich poronione pomysły są "dosłownie zerem" według twojego widzimisię. Ile takich ludzi jest w KO, która ma 157 mandatów? Chłopcze, jeszcze przyjdzie czas na refleksję i ogarniesz, że nie ma tu ja kogo głosować.
@let_it_be: tak, "moje" szury są lepsze od tęczowców, których popiera każdy z Koalicji.

Chłopcze, jeszcze przyjdzie czas na refleksję i ogarniesz, że nie ma tu ja kogo głosować.

Daruj sobie, smarku, takie prymitywne metody deprecjonowania, ok?