Wpis z mikrobloga

@PIAN--A_A--KTYWNA: Narcyzka vibe w sumie łącząc tą fotę, opis z pogardą dla innych kobiet, ten naszyjnik z literą imienia, wszystkie jakie znam które to mają to szony, ale zawsze jest wyjątek od reguły. W sumie racją w tym jest, kobieta jakoś w związek inwestuję, a gdy obiad czeka i jest porządek to takie typowe dbanie o ognisko domowe, a jak nawet nie sprząta i nic nie robi tylko dupy daję no
@PIAN--A_A--KTYWNA: odpoczywają i czekają na całodobową obsługę leżąc do góry jajami i nic nie robiąc dla swojej partnerki bo myślą, że im się taki stan rzeczy należy xD zarówno p0lki feministki jak i "trad wife" to raczysko jakich mało wzajemnie na siebie oddziałujące.


@AlienFromWenus Ale wiesz że to że jak jakiś facet nie gotuje czy nie sprząta chaty to nie znaczy że nic nie robi? Jasne że są tacy którzy jak
@AlienFromWenus: co za spaczony obraz faceta masz uwierz mi ja żony do niczego nie zmuszam głównie to ona musi inicjować. Porządek w domu musi być ale to normalne w końcu ja zarabiam 5 razy tyle co ona i zbudowałem jej cały dom gdzie ona na budowie była z dwa razy raz styropian układała i raz może w sumie to raz była XD.