Wpis z mikrobloga

  • 0
@Djuk94: On nie byl jakis mega grubasem. Nie wiem jaką ma teraz teraz wage, ale zazwyczaj chyba ważył jakies 100kg, moxe lekko niżej, przy wzroście chyba 182cm
  • Odpowiedz
@essos: Chyba, kilka kg można dodać z tym chyba. Tak czy siak jest otyły, nie wiem ile ma lat, ale jak nie schudnie to długo nie pożyje.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Djuk94 62 lata ma. Z chórb które znam to cukrzyca typu 2 i jakieś żylaki w których porobiły się guzy na nogach. Wstrzykuje sobie jakieś zastrzyki ale mówi że nie pomaga
  • Odpowiedz
@essos: Tak jak pisałem, jak nie schudnie, to długo nie pożyje, będą to coraz to nowe rzeczy wychodzić, namnażać się, aż w końcu umrze. Jeżeli schudłby do bardzo niskiego bmi, to żylaki i wysokie ciśnienie by zniknęło, cukrzyca być może też, na pewno byłoby łagodniej z nią, ale w Polsce oczywiście zamiast zapobiegać chorobą, wycofywać je, to trzeba leczyć lekarstwami...
  • Odpowiedz
@essos: A myślisz, że dlaczego ma cukrzycę, nadciśnienie i żylaki? W wyniku wieloletnich zaniedbań, czyli zbyt wysokiej wagi. Niższa waga spowoduje spadek ciśnienia, glukozy i insuliny w organizmie, więc tak, wystarczy tylko tyle, im więcej schudnie tym lepiej. Lekarz co najwyżej przepisze leki..
Są badania na myszach, szczurach, nicieniach, makakach królewskich, muszkach owocowych itp. zwierzętach, że jedząc mniej żyją dłużej (ogółem i w zdrowiu), każde z tych zwierząt, a ludzie nadal
  • Odpowiedz