Wpis z mikrobloga

#pcmasterrace
Hej, mam pc i lapka i chcialbym zebym moj laptop sluzyl jako drugi monitor podczas pracy z jednym programem. Jak to zrobic? Podlaczalem juz hdmi z pc do laptopa ale w ustawieniach ekranu laptopa nie mialem zadnej opcji zeby stal sie monitorem.
na pc win 10 na laptopie win 11. Ktos wie jak to zrobic?
  • 16
  • Odpowiedz
@brudnaszklanka Laptop jako monitor – czy taka konfiguracja jest możliwa?
Taka konfiguracja, może wydawać się trochę nietypowa. Jeśli główne urządzenie jest na przykład komputerem stacjonarnym, a potrzebny jest Ci drugi monitor, możesz wykorzystać ekran laptopa. Nie zawsze zachodzi onieczność posiadania osobnego wyświetlacza. Co zrobić, aby wykorzystać laptop jako monitor? W przypadku systemów operacyjnych Windows 10 i 11, jest to bardzo proste. Połączenie może wykorzystywać przewód oraz transmisję bezprzewodową, która jest bardzo wygodną
  • Odpowiedz
@ziiemniiak a u mnie dziala na bazarowym plaskim 10m kablu hdmi gdzie kazdy mowil ze to nie ma szans dzialac. Takze sposob ktory napisalem w moim pierwszym komentarzu - tez bez problemu u mnie dziala. Nie kazdy laptop (a raczej nikla ilosc) ma hdmi in. No i co do wifi w domu.... No bez przesady 2024 rok mamy. Pozatym nie wszystko musi isc po wifi mozna sie kablami spiac z routerem jeden
  • Odpowiedz
@RobinSchudl nie klamie, poprostu poziom nauczania w twojej zawodowce byl zbyt niski bys znal najnowsze rozwiazania technologiczne. Ale ciezko jak sie uczysz na XPkach ogarnac cos takiego jak castowanie.
Powtorze po raz 4 - u mnie dziala. Jest to sposob nawet proponowany przez samego acera.
  • Odpowiedz