Wpis z mikrobloga

@Jarusek: Przejmujesz się tym aż tak bardzo? Próbowałeś kiedyś nie być oszołomem i poświęcić swoje życie czemuś innemu niż pis, konfa i po?
  • Odpowiedz
@Jarusek: Bardziej boli mnie wykop zasrany oszołomami politycznymi, którzy poza partiami politycznymi życia nie mają i szczekają na siebie bo ktoś nie kocha ich pana tak jak oni. Jesteś jednym z nich.
  • Odpowiedz
  • 79
@kidi1: ale wiesz co... to daj tag polityka na czarno, ale nie!!! Bo sam wykopujesz polityczne bzdury tylko, że prawackie hahahaha Więc wiplerdalaj prawacki klaunie.
  • Odpowiedz
@CorniMati: z karakanem nie do końca jest tak, że przesł#!$%@?ący się ośmieszyli. Kaczka cośtam powiedział. Teraz wystarczy znaleźć dowód na to, że skłamał. Nie może budować już narracji pod to, co zostało powiedziane przez innych świadków, musi brać pod uwagę swoje zeznania.
Tyle, że dali się trochę #!$%@?ć z tymi przysięgami, ale to raczej bez wpływu będzie
  • Odpowiedz
@Jarusek: Nie. Chcę wiedzieć co się dzieje w kraju a TV nie oglądam od 20 lat. Zamiast informacji mam wysrywy szczekających piesków, które wyładowują swoją frustrację bo w polityce są bezradni i wiedzą, że nic na tym polu nie osiągną. W zamian szczekają bo na tyle ich stać.
  • Odpowiedz
  • 12
Zamiast informacji mam wysrywy szczekających piesków, które wyładowują swoją frustrację bo w polityce są bezradni i wiedzą, że nic na tym polu nie osiągną.

@kidi1: prawacki dzban opisał to co robi pod tym postem hahahahha XD

Dobra rada, opuść wykop, bo wykop już dawno przestał być źródłem informacji.
  • Odpowiedz
@Jarusek:
Tak, doklejaj teorie ograniczonym umysłem.

Twój pan na pewno byłby zadowolony z Ciebie gdyby w ogóle wiedział, że istniejesz. Pokazałby znajomym jak ładnie jesteś wytresowany.
- Patrzcie jaki mądry- Prawak! Bierz go!
- Hau! Hau!
- Lewak! Bierz go!
- Hau! Hau!
Nawet byś pewnie łapkę podał z radością :)
  • Odpowiedz
  • 6
@kidi1: prowadzę taką rozmowę setny raz, zawsze ktoś pisze tak jak ty, po czym wchodzę w jego profil i się okazuje, że to prawak dzban. I oczywiście nie brakuje jakiegoś prawackiego dzbana, który nie uczestniczy w dyskusji, ale wchodzi tu co chwilę, aby dać plusa temu, który się pięknie zesrał i ciągnie dyskusję niczym biegunka XD

Konkludując, jeśli temat mnie nie interesuje, to nawet nie wchodzę, a co dopiero nie komentuję.
  • Odpowiedz
Nie. Chcę wiedzieć co się dzieje w kraju a TV nie oglądam od 20 lat.


@kidi1: I zdecydowałeś, że shitpostowy tag #polityka jest rozwiązaniem? ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Jarusek: Setny raz i jeszcze do Ciebie nie dotarło jaki ograniczony jesteś...

Ja wiem, że masz teraz dysonans poznawczy i twój umysł koniecznie chce uzupełnić tę lukę zrozumienia kim jesteśmy przyklejając łatę prawaka. W sumie to już sam nie wiem za kogo mnie uważasz i chyba Ty sam nie wiesz. Rozumiem, że czujesz frustrację bo zobaczyłeś przez chwilę swój własny obraz i Ci się zwyczajnie nie spodobał, no bo kto byłby
  • Odpowiedz