Wpis z mikrobloga

@Operator_imadla: Co to znaczy, że pękały? To jest normalne, że w 2-3 lata po wybudowaniu budynek pracuje, osiada i pojawiają się pęknięcia. U mnie w rok wygaśnięcia gwarancji chodziła komisja po wszystkich mieszkaniach, spisywała pęknięcia wynikające z tego procesu i w rok wszystkim naprawiali ściany.
  • Odpowiedz
przy Łopuszańskiej to chyba to osiedle co jakiemuś mireczkowi poważnie ściany pękały


@Operator_imadla: Dokładnie tak.

ktos wie co dalej z tym mireczkiem?


@Operator_imadla: Niestety nie, i to jest trochę niepokojące. Mam nadzieję, że nie zginął pod gruzami ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Operator_imadla to co mirkowi ultra pękały ściany to bliżej Jerozolimskich tak mi się wydaje, ale ten sam dev.
A co do mieszkań to przecież tam nic nie ma korzystnego poza WKD blisko. Żadnych szkół, parków, ze sklepów same żabki i biedra w CH Łopuszańska, pod trasą podejścia do Okęcia (co prawda trochę rzadziej tam latają niż na drugi pas, ale i tak), przy samym wiadukcie.
  • Odpowiedz
@xray2304: Przecież to chyba najgorsza lokalizacja do mieszkania w Warszawie. Nie ma tam NIC dosłownie. Nawet nie ma buspasów a dojazd to tragedia (oprócz WKD i Tramwaju na Hynka).

Nawet nie bardzo jest gdzie iść na spacer.
  • Odpowiedz
Salomea to najgorsze możliwe miejsce w Warszawie lewobrzeżnej

Tak jak napisali poprzednicy, nic tam nie ma i są magazyny i jakieś hale tylko, syf
  • Odpowiedz
@Operator_imadla: Tam na lopuszanskiej jest glosno oporowo, blisko dwie czteropasmowe ulice, plus samoloty co kilkanascie minut - ciagly szum. Pomijam, ze jest syf w okolo. Bylem tam jak wybieralem swoje, okolo godziny tam lazilem i nie jest to dobre miejsce.
  • Odpowiedz
@Dueil_angoisseus: wiem bo pracuję po sąsiedzku ( ͡º ͜ʖ͡º)
Na szczęście jeżdżę odwrotnie niż większość, więc nie stoję w porannych korkach na Łopuszańskiej (już od 7 rano jest tam zapchane)
  • Odpowiedz
@xray2304: lo panie pierwsze widzę. Kto panu to tak #!$%@?? ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°) a tak serio to stoi i jak na razie jest dobra współpraca na w na linii wspólnota developer. Dam znać co było po wszystkim.

@Operator_imadla:

Co do mieszkania w okolicy Równoległą, Instalatorów, Wschodu słońca to ja wad nie
  • Odpowiedz