Wpis z mikrobloga

@darknightttt
i pewnie byś miała w dupie taką osobę i wybrała kogoś bez nałogu :)

Zastanawiam się jakbyś zareagowała jakby po miesiącu czy dwóch to wyszło bo jakbym dowiedział się że moja kobieta jest tak uszkodzona to bym ją pogonił bo wiem że na dno by mnie pociągnęła
  • Odpowiedz
@Dueil_angoisseus: z pewnością tak. Różnica jest taka, że ja ich nie odczłowieczam, nie obrażam, nie wyśmiewam. Rozumiem sytuację, mogę starać się coś doradzić, pomóc szukać rozwiązania.
Wiem, czego oczekuje od partnera ale nie gardzę tymi, którzy w te kryteria się nie wpisują. Nie są dla mnie i tyle mi wystarcza.
  • Odpowiedz
@Dueil_angoisseus: i pojawia się pytanie. Tamta babka nawet związku nie szuka, nie jest i nigdy nie będzie tobą zainwestowana. Po co więc się tym przejmujesz?
Jeśli z tobą jest względnej "ok" to i na pierwszym, drugim spotkaniu idzie poznać i wyczuć niepokojące zachowania.
  • Odpowiedz
@Rustyyyy: dostanie sensownej pomocny w inaczej niż korzystając z prywatnych usług jest praktycznie niemożliwe. Natomiast jeśli ma ubezpieczenie zdrowotne to ma prawo korzystać z publicznej służby zdrowia.
  • Odpowiedz
@Dueil_angoisseus: Nie no to się na bana nadaje, czy ty sugerujesz mi tym memem czy jakąś zmyśloną historią, pewnie przez prowokatora z konfy że bycie prostytutką może mieć jakiś negatywny skutek dla kobiety? Przecież to oszustwo i kłamstwo w wyborczej pisali że nic takiego nie ma miejsca praca jak każda inna (dotyczy "normalnych" zawodów np. Pani Prezes nie jakiś kasjer albo śmierdząca sprzątaczka) a zły wpływ na kobiety to ma praca
  • Odpowiedz
@Dueil_angoisseus: No ale jak to? Przecież feministki mówią, ze sexworking to normalna fajna rozwijająca praca dla nowoczesnych kobiet. Jakie negatywne skutki? Wszystko w pyte jest siostro mowie ci zostan sexworkerka. A tak serio to szkoda dziewczyny, bo ma juz rozwalona psychikę do końca życia, bo uwierzyła, ze to nic takiego i normalna robota
  • Odpowiedz
@Dueil_angoisseus: Bardzo fajny argument za tym, że prostytucja to nie jest praca jak każda inna. Zacząłem na to zwracać uwagę od występu seksuologa u Sekielskiego na YT - osoby tak pracujące mają zajebisty problem ze stworzeniem szczęśliwego związku i to częste zjawisko.
  • Odpowiedz
@Dueil_angoisseus:

a jeszcze jedno bardzo ważne:
babka pisze że chodzi na terapię jest ciężko i że jest chodzącą chorobą...
pytanie brzmi: czy ciągnie cię do takich kobiet?
jeśli fantazjujesz sobie że spotkasz biedną chorą myszkę i się nią zaopiekujesz i wtedy jej życie będzie lepsze a ona będzie cię za to wielbić i będzie Ci za to wdzięczna i wierna do końca życia... to wtedy jest problem i to z Tobą.
  • Odpowiedz