Wpis z mikrobloga

Podoba mi się, że dla odmiany bardzo mało wpisów skupia się na trenerze i moim zdaniem słusznie, Probierz ani nie pomógł, ani za bardzo nie przeszkodził. Pewnie mógłby tam siedzieć ktokolwiek inny z PL i nic by się nie zmieniło do czasu, aż by nie chciał pokazać swojego warsztatu trenerskiego za wszelką cenę ( ͡º ͜ʖ͡º)

Jedyne czego nie rozumiem to postać Romanczuka w reprezentacji. Ekstraklasy nie śledzę zbyt mocno, ale raczej nie jest on tam czołową postacią, potencjału na przyszłość też nie ma. A i tak wchodzi na boisko jako praktycznie debiutant, kosztem np Modera w bardzo ważnym meczu, po czym biega widocznie przestraszony, że coś zepsuje. Pachnie mi to trochę promowaniem koleżki żeby odnotował występ i załapał się na szeroką kadrę na Euro.

#mecz #pilkanozna #reprezentacja
  • 9
  • Odpowiedz
Jedyne czego nie rozumiem to postać Romanczuka w reprezentacji. Ekstraklasy nie śledzę zbyt mocno, ale raczej nie jest on tam czołową postacią, potencjału na przyszłość też nie ma. A i tak wchodzi na boisko jako praktycznie debiutant,


@IIIlIII: Pilke kopana sledzisz od wczoraj? Lobby menagerskie w tym #!$%@? PZPNie jest ogromne. Ty myslisz dlaczego Janas nie zabral Frankowskiego na MS2006?
Upychaja swoich jak sie da zeby ich w reprze wypromowac, sprzedac
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@colod Nie no, ja sobie zdaje sprawę że on i ten drugi wacek z Jagielonii zostali powołani przez przynależność klubową, po prostu nie myślałem, że będą kimś więcej niż uczestnikiem zgrupowania, a Probierz odważy się wpuścić Tarasa w dogrywce meczu barazowego xD
  • Odpowiedz
z Jagielonii zostali powołani przez przynależność klubową


@IIIlIII: Fakt, powoływanie zawodników lidera Ekstraklasy, który nie znalazł się tam przypadkiem tylko przez cały sezon gra najlepiej w tym kraju to niebywały skandal.

A na ME pojedzie jeszcze Wdowik i będzie minimum trzech zawodników w szerokiej kadrze (a może nawet i 4).

Oj boli dupa warszawskie psy. Strasznie boli.
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@2aVV Chyba będą w kadrze Białorusi ( ͡º ͜ʖ͡º) ale już nie trolujac to pytam na poważnie, bo nie sledze mocno Ekstraklasy i moim zdaniem jej poziom jest na tyle niski, że do reprezentacji powinny trafiać z niej tylko wybitne jednostki lub przy kompletnej biedzie na danej pozycji. I moje pytanie: w czym 32 latek z Ekstraklasy z 1 meczem w reprezentacji jest lepszy od takiego Modera
  • Odpowiedz
ze zasłużył na wejście na boisko w dogrywce baraży?


@IIIlIII: W sporcie to chyba nie gra się za zasługi tylko w oparciu o obecne umiejętności pasujące do aktualnej sytuacji i koncepcji?

moim zdaniem jej poziom jest na tyle niski, że do reprezentacji powinny trafiać z niej tylko wybitne jednostki


@IIIlIII: Za to liga grecka, turecka, bułgarska czy amerykańska to najwyższy poziom i każdy powinien być z automatu stawiany wyżej niż
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
W sporcie to chyba nie gra się za zasługi tylko w oparciu o obecne umiejętności pasujące do aktualnej sytuacji i koncepcji?


@2aVV: W takim razie ponawiam pytanie: co takiego ma Romanczuk, że dopasowuje się lepiej do 'sytuacji i koncepcji', czego obecnie nie ma wymieniona wyżej dwójka grająca w lepszych drużynach, lepszych ligach i mająca dużo większe doświadczenie reprezentacyjne? Statystyki i średnie oceny wszyscy mają podobne, są też w rytmie meczowym.

Za
  • Odpowiedz
czego obecnie nie ma wymieniona wyżej dwójka grająca w lepszych drużynach, lepszych ligach i mająca dużo większe doświadczenie reprezentacyjne? Statystyki i średnie oceny wszyscy mają podobne, są też w rytmie meczowym.


@IIIlIII: A jednak w pierwszym składzie gra Slisz, który w tym roku kalendarzowym rozegrał TRZY oficjalne spotkania. Co takiego ma Romanczuk, że on ci przeszkadza, a Slisz już nie przeszkadza?

Każdy ma prawo oceniać negatywnie decyzję selekcjonera, ale tutaj jedyna
  • Odpowiedz