Wpis z mikrobloga

Zawsze gdy przypomina mi się ta historia to strasznie żal mi tego kierowcy który został skazany na 16 lat więzienia. Rozstrzygnięcie nie jest na szczęście prawomocne.
Spanikował bo patologia z obrzeżnych miast (Chorzów, Bytom, Świętochłowice, Sosnowiec) robi jak co weekend z Katowic oborę bo nie są u siebie. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#katowice #patologiazewsi
xionacz - Zawsze gdy przypomina mi się ta historia to strasznie żal mi tego kierowcy ...

źródło: 7b8a5369521a7468ff579ed4fe41f2ad15df34c31b2bbd84da9020dfd0fbafc1

Pobierz
  • 140
@fastmotion: to nie był przystanek. Na przystanku to on stal wcześniej.

Pytam, dlaczego kierowca stojąc w miejscu i widząc przed sobą grupkę bijących się osób na ulicy postanowił dodać gazu i wjechać w sam środek. Nawet gdyby tam był przystanek to nadal nie ma sensu.

@maad nie. Dobijali się do niego po tym jak już kogoś potrącił. Wtedy ruszył drugi raz. Pierwsze ruszenie i pierwsza ofiara miała miejsce zanim ktokolwiek zauważył
Swoją drogą, to czy komukolwiek z tych przygłupów którzy się tam tłukli udało się coś przyczepić?

Bo w jakimś mniejszym stopniu też są winni temu wszystkiemu, powinni beknąć. (,)
@tabee: Ciekawe czy jakby Ciebie próbował zabić naćpany i pijany patus kopiąc w drzwi twojego auta i grożąc nożem też martwiłbyś się o jego bezpieczeństwo zamiast jak najszybciej odjechać nawet taranując innego patusa blokującego drogę.