Wpis z mikrobloga

@mr_ponglish: pewność siebie nic nie daje tak samo jak mięśnie i kasa w przypadku brzydala. Normikowi może coś pomoc i posunie jakaś co na Chada nie miała szans, mam kumpla Chada który nie ma ani kasy ani pewności siebie w sumie ma na wszystko wywalone i takie normiki z kasą kozaczki to zawsze są przy nim niewidzialni dla Julek. Ile razy ja widziałem #!$%@? na japach takich cwaniaczkow jak różowe koło
@power-weak: zacznijmy od tego, że cechy charakteru też są wrodzone (no i sporo brzydkich chłopów też jakaś tam dynamine ma)
Można w jakimś stopniu na nie wpływać ale totalnie introwertyczny przegryw nie zmieni się nagle pod wpływem terapii w pajaca imprezowicza
@power-weak niepopularna opinia - te-ra-pia ma ci zrobić wodę z mózgu, udowodnić ci, że to co zawsze chciałeś mieć to nie dla ciebie. Masz wszystko przyjmować z uśmiechem na twarzy, akceptować przy okazji #!$%@? otoczenie i #!$%@? ludzi.

Szkoda, że laski co się #!$%@?, po terapii wciąż się #!$%@? xd( ͡º ͜ʖ͡º)

Każdy kogo znałem po te-ra-pii był nie do zniesienia - #!$%@? o pięknym życiu, korzystaniu
dzięki terapii nie będziesz sobie za to robić wyrzutów i będziesz się lepiej czuł.


@Hrjk: Nie trzeba robić sobie wyrzutów, żeby się źle czuć.
@Bigbaldbajk:

Pewność siebie bierze się z powodu posiadania kilku szarych komórek więcej niż większość "troglodytów".


Ja akurat momentami jestem "pewny siebie" i na wyjściach ze znajomymi mogę rozmawiać z nowopoznanymi kobietami. I wiesz co z tego wynika? Gówno - częstą reakcją jest agresja ze względu na sam fakt, jak wyglądam.
Widzę, że gdybym był chociaż normalnie wyglądający, to relacje (nawet te przelotne) z kobietami byłyby miliardy razy łatwiejsze.