Wpis z mikrobloga

Część trzecia tekstów Moto Moto do Luizy. Najnowsze są na żółto.

Każda grupa to jeden dzień XD
Czyli to jest z trzech dni, wcześniej nie notowałem.

Zacząłem już także notatki jego tekstów do Oli...

Zastanawiam się nad obejrzeniem pierwszych odcinków i dodaniem jakie teksty rzucał do Dominiki. Może w święta znajdę chwilę na to.

Wasze plusy są moją motywacją ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#hotelparadise
BigShow - Część trzecia tekstów Moto Moto do Luizy. Najnowsze są na żółto. 

Każda gr...

źródło: moto moto vs luiza cz 03

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • 5
@Felkieka: Cierpi jedna Luiza, ale setki tysięcy widzów mają przykład czego unikać. No i jak sądzę sam Bartolomeo sobie mocno pod górkę zrobił w życiu sercowym tym programem, będzie omijany przez potencjalne ofiary. Więc są plusy, przykro nie przykro, trzeba w misji trwać i oglądać.
  • Odpowiedz
@BigShow:
niestety, każda potwora znajdzie swego amatora. Seryjni mordercy też mają swoje fanki. Sorry, Bartek.
Druga sprawa - kobiety, znające temat często gustują w takich panach właśnie z powodu poznania tematu. Cierpią, ale wiedzą, czego się spodziewać. Jak córka przemocowego ojca, wychodząca za mąż za przemocowca. Zło, ale znane.
  • Odpowiedz
  • 7
Jak córka przemocowego ojca, wychodząca za mąż za przemocowca. Zło, ale znane.


@MajaF1: Paradoksalnie wydaje mi się, że Moto Moto także reprezentuje takie zachowanie. Dla niego normą jest wulgarnie zwyzywać partnerkę i pójść sobie gdzie indziej. Można powiedzieć, że czuje się w takiej sytuacji komfortowo, nie uznaje jej za odstępstwo od normy, nie przejmuje się nią. Być może to przez to, że nabył taki wzorzec w domu i uważa to za
  • Odpowiedz