Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Mam już dosyć bab ale parę "czasem" trzeba upuszczać, postanowiłem kupić jakiś rękaw ;-) do zabawy i padło na Tenga Spinner Shell.

Jak uwielbiam oral i w sumie to dla mnie najlepsza opcja kończenia, a sam seks to najlepiej 69, tak... ta zabawka powoduje że nie warto wchodzić w jakąkolwiek relację z kobietami. Takie ssanie jakie to robi to żadna panna nigdy zrobi. No i ta ciasnota, od samego początku do końca, a nie jedynie tylko na wejściu jak to przy zabawie z kobietą. Niemalże 3 ruchy i wór suchy. Serio, dlatego następny razem kupiłbym wersję z zaworem aby palcem regulować to podciśnienie.

A piszę tu do innych oświeconych mężczyzn. Powiedzcie mi jak dbać o tę zabawkę?

Po użyciu należy go wypłukać, czy można wywrócić na drugą stronę i dokładnie umyć mydłem? W instrukcji czytałem że do mycia użyć mydła, tylko nie ma słowa jak myć.
To samo z suszeniem, z racji złożonej budowy wewnętrznej bardzo ciężko to wysuszyć. Rozumiem, że po myciu ma zostać taki niezamknięty aby spokojnie odparował? Chciałbym jednak po zabawie umyć to, włożyć do opakowania i niech czeka te parę godzin na następną zabawę.

#seks #masturbacja #zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: mkarweta
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 4
  • Odpowiedz