Wpis z mikrobloga

@OCIEBATON: @jaroty Co by nie wymyśliły neurokodomitki żeby zdyskredytować Stanowskiego, to kończy się kopaniem leżącego sparaliżowanego od szyi w dół przez pozdro Stano na czym jak sam przyznał korzysta, bo za darmo lecą wyświetlenia xD
  • Odpowiedz
@jaroty: ehh jak w poslce ma być dobrze jak ludzie mają taką mentalność, nawet jakby był pisowcem to co? To coś złego? To jest demokracja jełopie
  • Odpowiedz
  • 721
@Noami: popieranie partii która doprowadziła do #!$%@? trójpodziału władzy i kierowała się autorytarnymi metodami to coś złego
  • Odpowiedz
nawet jakby był pisowcem to co? To coś złego?


@Noami: a ktoś mu broni być pisowcem? Bo ja jedynie co widzę to wytykanie hipokryzji takim ludziom jak Stanowski czy Mazurek, co to niby mienią się obiektywnymi, a w rzeczywistości wchodzą w dupę pisowi. Jak Stanowski chce mieć propisowski program, to niech ma, tylko niech nie rżnie głupa, że nie jest propisowski.
  • Odpowiedz
@malinq Znam kilku przedsiębiorców w moim niedużym mieście którzy popierają poprzednią władze. #!$%@? i zbojkotujmy im biznesy w imię demokracji i praworządności ()
Poważnie ludzie, wyluzujcie. Wygraliśmy, PiSu już nie ma. Przestańmy szkalować ludzi bo mają inne poglądy niż my, nie na tym polega demokracja.
  • Odpowiedz
@WHITEHAND: możesz wskazać, jaki związek ma pierwsza część Twojej wypowiedzi, tj:

Znam kilku przedsiębiorców w moim niedużym mieście którzy popierają poprzednią władze.

z drugą, tj:

#!$%@? i zbojkotujmy im biznesy w imię demokracji i praworządności ()


tak btw. żeby popierać PiS będąc przedsiębiorcą, to chyba trzeba być z rodziny jakiegoś ichniejszego posła xDDDDD jak Twoi znajomi komentują wprowadzenie Polskiego Ładu? Z zadowoleniem?
  • Odpowiedz
@lagomorph nie wiem czy są zadowoleni czy nie, nie interesuje mnie to.
A co do mojego śmiesznego porównania, to kanał Stanowskiego był bojkotowany jeszcze przed startem i w dalszym ciągu jest, głównie przez to że łączony jest z Pisem, dlatego żartowałem że innych przedsiębiorców którzy mają bliżej do PiSu też bojkotujmy, ot tyle.
Generalnie to chodzi mi o to że boli mnie patrzenie na wojnę polsko polską i liczyłem że po wyborach
  • Odpowiedz
@malinq: pokaż mi gdzie powiedział, że popiera pis. Ja jakoś tego nie widzę, szczególnie, że są programy w kz które polegają na #!$%@? po pisie i nie tylko.
  • Odpowiedz
@miki4ever: w 2015 roku kiedy wybór był między Komorowskim a Dudą... Do tego w czasach kiedy był wielki hejt na PO i ich rządy. Ponad 50% tak wtedy zagłosowało, nie chcą ponownej kadencji Komorowskiego. To żaden argument, bo w 2 turze głosuje się za mniejszym złem.
  • Odpowiedz