Wpis z mikrobloga

Nie znałem wcześniej tego Głuchowskiego a wygląda na to, że to naprawdę wyjątkowy dzban. xD

- w 2008 roku napisał artykuł o okradaniu żydowskich grobów z kosztowości przez Polaków - artykuł okazał się potem fejkiem z fejkowa ilustracją
- w 2009 roku dokonał częściowego plagiatu książki jakiejś amerykańskiej pisarki - podobieństwa były na tyle duże, że wycofano cały nakład
- w artykule o Stanowskim wyrywa jego zdania z kontekstu, przypisuje Stanowi słowa Janusza Wójcika, miesza daty i wydarzenia, manipuluje, rzuca jakieś zarzuty kompletnie z dupy - przecież to dosłownie metody TVP z czasów Kurskiego

Kogo oni zatrudniają w tej Wyborczej? Jeden się masturbuje w obecności koleżanki z redakcji, drugi normalizuje prostytucję, trzecia nie ogarnia oczywistego sarkazmu i memów, czwarty (Sroczyński) zachowuje się czasem jak jakiś pieniacz (wywiad z Bosakiem to kompletne dno) a piąty to plagiator i prymitywny manipulant.

Niby istnieje taki stereotyp, że prawa strona robi bardziej siermiężną i oczywistą propagandę, a propaganda lewej strony jest bardziej subtelna, bardziej inteligentna i trudniej dostrzegalna, ale coraz częściej mam wątpliwości czy tak rzeczywiście jest. xD

#kanalzero #wyborcza #bekazlewactwa #bekazprawakow #symetryzm
falden - Nie znałem wcześniej tego Głuchowskiego a wygląda na to, że to naprawdę wyją...

źródło: Piotr-Głuchowski-autor

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
splagiatował


@Xefirex: nie splagiatował (bo nie było co, Mikołaj Podolski swoją wydał później), a zmyślił.
I nie w 2021, a 2016. Ten koleś też nie bardzo wie w którym kościele dzwoni.
  • Odpowiedz