Wpis z mikrobloga

Szukam gry z dzieciństwa, grałem w to może około 2006/7 roku i był to jakby remake Arkanoid ale miał dużo bardziej rozbudowane poziomy. Grałem w to na PC i gra na 90% była dodawana do jakiegoś czasopisma typu Click/Cdaction. Pamiętam że były bloki które wybuchały w reakcji łańcuchowej jak się uderzyło w niego piłeczką i mieniły się w kolor lawy.
#csiwykop #gry #staregry #arkanoid #pcmasterrace #szukamgry
  • 13
  • Odpowiedz
  • 1
@kostniczka to nie to, ale też wygląda bardzo fajnie. Tam był bardzo jasny motyw tej planszy, nie wiem czy nie jasno-niebieskie tło przypadkiem. Ale i tak bardzo dzięki za odpowiedź ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@anon-anonim: ja pamiętam takiego gdzie się myszka sterowało paletka (też można było trochę do góry i w dół się nią poruszac nie tylko na boki) i na dole ekranu zbierał się pył który opadał po strąconych klockach i można było paletka ten pył czyścić. Nie da się znaleźć tej gry niestety
  • Odpowiedz
  • 0
Siedziałem dzisiaj z siostrą i mówię jej czy może pamięta taka grę z dzieciństwa. A ona pyta 'a były tam krasnale?' myślę se jakie #!$%@? krasnale, ale coś mi podświadomie mówi że gdzieś widziałem taki motyw arkanoida z krasnalami. Szybki search w google i się okazało, że miała rację. Gra to Jardinais 2 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz