Wpis z mikrobloga

Przeraża mnie jak #!$%@?ła Hipergamia Kobiet. Grube laski odrzucają przeciętniaków. 18 lvl laski lecą na oskarków z bujnymi włosami lub loczki. Uważają chłopów 25+ za starych dziadów . Dawniej było inaczej rok 2000-2010. Łysi goście zakolacy w dresach miały branie od Julek wtedy gość w rurkach to był gej, ciota wstyd było chodzić w tym czy mieć długie włosy. Teraz trend się zmienił długie włosy loczki stremierzy. Nie widziałem teraz żeby dres łysy był w związku z Julka 7/10. Zazwyczaj to karyny 5/10.
#blackpill #przegryw #p0lka
  • 12
  • 0
@lentilek: Przeraża mnie to gdy pisze takiej 19 ile mam lat to trochę stary pisze do mnie xd dawniej 26 latek żenił się z 16 lvl teraz by był uznany za pedofila xd ta po 30 xd chyba dla samotnych mamusiek.
@lentilek: Redpillaki to boomerzy albo millenialsi, którzy nie wiedzą że świat się zmienił i czasy się zmieniły. Po prostu wcześniej była większa bieda i faceci, którzy zaczęli trochę lepiej zarabiać niż minimalną mieli możliwości zaimponowania młodym laskom kasą. Jednak nastąpił rozwój i dobrobyt przez co nastolatki już mają wszystko zapewnione to co tamci musieli sobie sami wypracować. Teraz większość dziewczyn i chłopaków dostają na 18tkę auto, które nie rzadko jest drogie.
@Geralt678: w pełni zgadzam się z kolegą @Nowystaryziel ale od siebie dodam, że to co mówią laski nie ma żadnego znaczenia. Szczególnie jakies nastolatki. Powie ze stary oblech i woli wygolonych baby face w rurkach a w domu strzela z palca do zdjęcia Banderasa i Hasselhoffa. Zawsze kłamią i mówią to co w danym momencie postawi je w lepszy świetle.