Wpis z mikrobloga

#przegryw #przegrywpo30tce #chwalesie #wychodzimyzprzegrywu #samotnosc

Cześć Koledzy! :)

Chciałem się Wam pochwalić czymś. Staram się cały czas pracować nad sobą, ale też zamknąłem pewne tematy w moim życiu.

Wczoraj byłem u spowiedzi, żeby zadbać o swoje życie duchowe. Aby zadbać o zdrowie fizyczne, byłem na różnych badaniach lekarskich. Zwieńczeniem były badania w kierunku chorób intymnych i przenoszonych drogą płciową, po dłuższym okresie absencji w tym temacie. Jestem całkowicie zdrowy w tych kwestiach, co cieszy i stanowi dla mnie taką dobrą bazę, by odciąć się od wszelkich płatnych aktywności erotycznych. Na te niepłatne i tak nie mam co liczyć. :)

Staram się lepiej odżywiać, ograniczyłem cukier (sacharozę) w diecie i więcej ćwiczę. Pomimo iż bardzo dużo tańczę, to dorzuciłem do tego jeszcze bieganie.

Wspominam o tym, bo niestety nie mam komu się pochwalić. A mam po prostu taką ludzką potrzebę w tym zakresie. Poza tym chcę pokazać, że nie każdy Przegryw tylko użala się i nic nie robi. A do ww. działań dodam to, że wciąż staram się rozwijać na gruncie zawodowym, chodzę na zajęcia językowe i sam dużo się uczę.

Nie robię tego po to, by stać się atrakcyjniejszy w oczach kobiet. Z wiekiem i tak będzie o to coraz trudniej. Po prostu chcę w miarę dobrze przeżywać każdy dzień i odkryć jeszcze trochę świata.
  • 5
  • Odpowiedz
@Kopytnik_1: Kolego, jaki przegryw ja sie pytam. Przecież ty masz mentalność ogarniacza z powyższym podejściem.

Wspominam o tym, bo niestety nie mam komu się pochwalić.
Wrzucaj posty tutaj, ja bede obserwował i lajkował, uwielbiam historie takich mentalnych wygrywów.

Chcesz czy nie chcesz z takim podejściem z czasem będziesz atrakcyjniejszy w oczach kobiet ¯\(ツ)/¯
Z wiekiem łatwiej :)
  • Odpowiedz