Wpis z mikrobloga

@Majkelowa: to jest jakiś dziwny przypadek ze cisną po każdej partnerce Bartka XD nie wiem czy one są w glebi duszy wszystkie w nim zakochane czy o co chodzi? Agnieszka judaszka na pewno ale reszta
  • Odpowiedz
@sesame0il: właśnie to chciałam napisać!!! :))) Każda chciałaby z nim być, dlatego po kolei jego partnerki są be.
Przez chwilę Olka była tego pewna i "była suką", teraz odseparowują Adę :)
Gdyby wyraźniej zechciał, Agniesia pierwsza byłaby w kolejce.
Ostatecznie tylko jedna nie dała się omotać - Jessie. Potrafiła mu powiedzieć parę słów krytyki i nie chciała - jak to nazwała - poniżyć się, stając za nim na rajskim.
  • Odpowiedz
@MajaF1 w ogóle uważam, że Jessie była najbardziej niedocenianą z uczestniczek. Może i była trochę wycofana ale jednak trzeźwo myśląca, manipulacje Agi Dewotki nie robiły na niej wrażenia, widać, że doświadczenie życiowe jakieś tam ma.
Osobiście szkoda że odpadła akurat ona.
  • Odpowiedz
@Dermati: też mi właśnie szkoda, jeszcze jak szydziła z P15K to było miodzio. Fajnie odeszła z godnością nie jak Szambina czy Elsa
Wolałabym żeby została Luiza (dymy) i Jessie a tak mamy ciągle niezadowolona z pary wiewiore co już suszy zęby do nowego chociaż chce go zmienić i nic nie wnosząca płaczke. Ale cóż, taki mamy raj
  • Odpowiedz
@Dermati: to fakt,jedna jedyna co potrafiła bezpośrednio powiedzieć co o kim sądzi czy o jego zachowaniu,szkoda że wyleciała czego nie rozumiem bo przecież tam żaden z uczestników nie chce ,,tworzyć'' relacji'' bliskich,mówią o tym wprost ,więc czemu akurat ją wydymano jako tą co to nie chce się wiązać ?
  • Odpowiedz