Wpis z mikrobloga

#hotelparadise Każdy sezon tego programu utwierdza mnie coraz bardziej w przekonaniu ze mój gust wizualny co do facetów jest totalnie ku.rwa odwrotny niż 90% kobiet. Bartek jest jednym z najbrzydszych facetów ze wszystkich facetów, a w tym sezonie to już 100% najbrzydszy. Nawet Dawid był wiele lvli wyżej. Z kolei Oskar jak wszedł dzisiaj to mi szczenia opadła, w końcu ktoś na kim możnaz przyjemnością oko zawiesić, tak jak w sezonie 7 Wojtuś.
  • 14
  • Odpowiedz
@NaPewnoNieJaSerio: Jeżeli patrzymy tylko na aspekt wizualny (z priorytetem na ciało), to wiem, że wiele dziewczyn nie miało nigdy przyjemności obcować z tak wyrzeźbionym ciałem niczym PółBóg (czego szczerze współczuję). Dlatego wiem, że wiele idzie w zaparte, że "to ich nie rusza", ale uwierzcie Panie, że TAM by Was ruszyło gdybyście tylko zobaczyły to na własne oczy :) Lepiej oczywiście iść w zaparte, że piwny i owłosiony brzuch starego jest hiper
  • Odpowiedz
@gruszka_pietruszka: Tu moje usprawiedliwienie ze dla mnie 90% to tylko twarz (ale grubego z piwnym owlosionym brzuchem mimo ładnej twarzy bym nie zaakceptowała xD) ale taki daniel ma dla mnie dużo ładniejsze ciało niz bartek, jest takim suchoklatesem, Oskar tez ma normalną sylwetke, chodzi o to żeby nie byc ulancem a nie zeby miec takie cialo wyrzeźbione, zle by mi bylo z facetem ktorego nie moge normalnie objąć bo mi rąk
  • Odpowiedz
@NaPewnoNieJaSerio: ciało ciałem ale on ma zajebiscie przenikliwe i bystre spojrzenie i to że zaczął trochę mówić więcej o tym, że widzi w dziewczynach nie tylko d… i c… ale aspekt ich wnętrza i charakteru - to dla mnie mega plusuje. Jak narazie of kors.
Chyba nie było w HP do tej pory takiego uczestnika.
  • Odpowiedz