Wpis z mikrobloga

Imo, Biejat nieźle, ale mnie zraziła mówiąc o programach prozdrowotnych tylko dla kobiet, ogólnie skupiając się na kobietach, co do reszty wydaje się że wywarzone argumenty- zgodne z lewicową agendą. Nieprzekonanych nie przekonała. Trzaskowski wmiare w formie, widać że dobrze przygotowany, zrobił swoje. On akurat mógł tutaj najwięcej stracić, dał radę.
JKM- Panie Januszu nieeeeeee! Koran #!$%@?ł swoje farmazony, mam wrażenie że argumenty mogą trafić do gimby i do Mariuszów z Brighton. Jak by był prezydentem Polski to obniży cenny mieszkań 4-5 krotnie jak Wawy to tylko 2 krotnie- jak?
Wipler- nieźle, plasuje się gdzieś. W sumie ciekawa wstawka o tym że jego z abstynencją można kojarzyć tak samo jak Trzaskowskiego z pracowitością, dość zabawne. Wszystkie argumenty konfa like, wygładzone trochę.
Pan nowy nieznany nikomu- wypadł nieźle, pewnie ze wszystkich ma najmniejszy sztab i zaplecze. Taki trochę prawdziwek - mi przypomniał Stanisława Żółtka z 2021r
Bocheński - też przygotowany, ale mało autentyczny. Właściwie w każdym punkcie można było go zagiąć że PiS jak rządził to tego nie zrobił. Jak na PiS to język łagodny, bez Niemieckiego Tuska i spisków smoleńskich, co jest miłą odmianą. Wypadł dużo dużo lepiej niż mati w 2023r w debacie przed wyborami. Gdyby nie PiS to mógłby zgarnąć sympatię ludzi.

Ogólnie pytania w debacie spoko, ale służba zdrowia, aborcja to takie mało Warszawskie tematy, miasto tutaj chyba nie za dużo może…
Moim zdaniem nikt nie wygrał jakoś zdecydowanie, warto obejrzeć chociażby żeby się pośmiać z Korwina. Chłop odkleja się bardziej niż Kaczor.
#debata #warszawa
  • 4
  • Odpowiedz
@jaras2: ja mam zgoła inne odczucia:
Biejat miała jakieś pomysły ale opowiadała o skutkach ale nie jak je osiągnąć, ponadto neofeminizm i mizoandria aż się jej ulewa.

Trzaskowski zniszczył wszystkich cyferkami, ale nikt się niczego innego nie spodziewał

JKM pomińmy, nikt nie traktuje go poważnie

Wipler jedyne co robił to atakował Trzaskowskiego, a przy tej formie debaty bardzo niekorzystnie to wypadło

Starosielec: liczyłem że wypadnie lepiej. Każdą jego wypowiedź można skwitować:
  • Odpowiedz