Wpis z mikrobloga

@WpiszSwojLogin: to prawda. Zobacz co się dzieje na tagu przegryw. Uważają się za miłych chłopaków i płaczą, że kobiety nie chcą ich czystych serc a w rzeczywistości są okropnymi osobami.

Brzydcy ludzie często są okropni przez wypełniającą ich zazdrość, kompleksy, nienawiść do samego siebie i zawiść. Dodatkowo zły wygląd prawie zawsze wynika z zaniedbania. Albo są grubi (lenistwo i brak umiaru), albo brak higieny, albo matka piła w ciąży co również
  • Odpowiedz
to prawda. Zobacz co się dzieje na tagu przegryw. Uważają się za miłych chłopaków i płaczą, że kobiety nie chcą ich czystych serc a w rzeczywistości są okropnymi osobami.


Brzydcy ludzie często są okropni przez wypełniającą ich zazdrość, kompleksy, nienawiść do samego siebie i zawiść. Dodatkowo zły wygląd prawie zawsze wynika z zaniedbania. Albo są grubi (lenistwo i brak umiaru), albo brak higieny,


Ładni ludzie o wiele częściej są dobrzy i inteligentni
  • Odpowiedz
@Nowekonto1238: gówno
Co znaczy dobrzy?
Jak to wszystko zależy od usposobienia, charakteru człowieka, jego #!$%@?.
Ile to razy widziałem jak "ładny" człowiek wykorzystywał innych ludzi. "Ładny" człowiek często nie ma zahamowań przed różnymi czynami, bo wie, że chroni go efekt aureoli.
  • Odpowiedz
@keep_movin: napisałam częściej, nie zawsze. Jakieś pojedyncze wyjątki nic tu nie zmieniają.

@ehhniestety wy sami siebie traktujecie jak gówno i tak o sobie piszecie, to jak mamy was traktować inaczej? "Ojojoj jestem taki głupi, brzydki, beznadziejny, same wady, powtarzam, same wady. O I chory psychicznie, na wiele różnych chorób. Leki? Nie, nie biorę. Nie potrafię przebywać z ludźmi, w sumie to nic nie potrafię. I w dodatku.... halo gdzie idziesz? Dlaczego
  • Odpowiedz
@Notes: ty lepiej sprawdź co sam tutaj wypisujesz, a dopiero potem coś pisz o jadzie innych ludzi xD
Zresztą, pisałeś, że jesteś 3/10, więc twój jad jest uzasadniony.
  • Odpowiedz
@Cztero0404

ale jedną z najgorszych rzeczy ogólnie są chyba te wszelkie usilne próby wmawiania innym mężczyznom, że jeśli jakaś kobieta jest bardzo ładna to jest zbyt ładna i nie masz u niej szans gdzie paradoksalnie często ładne dziewczyny mają pod górkę przez to, że są ładne i ciągnie do nich banda spermiarzy.


No proszę Cię faktycznie super problem XD
  • Odpowiedz
@Notes

Najlepsze jest to, że takiego toksycznego jadu jaki wypływa z ust wykopków z tagu #przegryw nie ma nawet na tagu #polityka


Na tagu polityka jest dość nie miła atmosfera a na tagu przegryw jest przyjemnie (dopóki nie piszesz złych rzeczy o przegrywach na tagu) (według mnie)
  • Odpowiedz