Wpis z mikrobloga

@ahiPL teraz przydałoby się żeby przyszedł jakiś kolega ze swoim bachorem i zrobiłoby się zawody kto pierwszy rzuci kamieniem:):):)... Czyli po prostu orkowie by zaatakowali elfów:):):)
  • Odpowiedz
@ahiPL zazdroszczę, bo się bardzo czaję na ten zestaw :) @nudziarz123 W halloween odwiedziła mnie kuzynka z synem. Miałem na dole Zamek Rycerzy Herbu Lwa i Czarnego Monarchy. Całkiem nieźle się bawiliśmy jak naprawialiśmy mechanizm zapadni i bramy. Kuzyn przypomniał mi o tajnym przejściu pod straganem. Całe szczęście był ogarnięty w Lego, ale na początku trochę się krzywiłem jak chciał rozkompletować Króla z CMFu 😅 Nic się nie stało strasznego.
  • Odpowiedz
@toresh ja nie krytykuję ani nie jestem złośliwy tylko wiem jakie są dzieciaki i wystarczy czasami chwila nieuwagi a dzieciak coś i tak zniszczy bo presja że nie wolno dotknąć nie wolno ruszyć jest czasami tak duża że dzieciaki się przełamują i niszczą starszym różne rzeczy
  • Odpowiedz
@enio ale ja tego nie mówiłem złośliwie tylko po prostu czasami tak jest że nie pilnowane dzieciaki robią różne rzeczy które potem są kosztowne albo niemożliwe do naprawienia
  • Odpowiedz
  • 1
@Julek85: wg oficjalnych danych: 39 cm wysokości, 72 cm szerokości i 50 cm głębokości. ale poszedłem krok dalej i pomierzyłem osobiście. No nie pomylili się ;) sam miałem nadzieję, że będzie trochę niższe :) niestety nie jest, więc muszę kupić nowy mebel pod ten zestaw ;)
  • Odpowiedz