Wpis z mikrobloga

Nie oglądałem wieczorem #hotelparadise do kolacji bo nie chciałem sobie przerywać co chwilę notowaniem cytatów Bartolomeo do moich memów, a tu niespodzianka, ostrego to nie mam ani jednego wobec żadnej z dziewczyn.

Więc chyba potwierdza się, że skoro Luiza sama się nie szanowała i przybiegała co chwilę, to on jej też nie szanował i w swoim gadzim móżdżku uznał, że może ją gnębić. Przyszła Ada i zaczęła parę konkretnie: "podobno jesteś chamem" w ten sposób wkładając sobie w rękę asa w postaci "a nie mówiłam, że jesteś chamem", którym może zagrać w każdej chwili i nagle Moto Moto jakby rzeczywiście zupełnie odmieniony.

To też pokazuje, jak jedna sytuacja może sprawić, że zupełnie niezainteresowane sobą osoby nagle coś w sobie zauważają. Wczoraj przed programem ostro się zastanawialiśmy, czy Luiza w końcu wykażę choć odrobinę kręgosłupa moralnego wobec samej siebie.

Ada więc szła na odstrzał, ale Luiza postanowiła przestać się nurzać w tym toksycznym szambie z kwasem i nagle z tych dwóch wyborów mamy w rezultacie dwa zauroczone sobą ptaszęta w parze. Zwrot akcji jak u Vegi.

Po zwiastunie następnego odcinka widzę możliwość powrotu listy Moto Moto z jego odzywkami do dziewczyn, zobaczymy.
  • 10
  • Odpowiedz
@BigShow: jego zmiana związana jest tylko z tym, że chłopak ma pełne gacie, bo dziewczyny wolały odpaść niż do niego podejść i w kolejnym rajskim byłby na wylocie. I tak nie wytrzyma długo i zaraz zacznie znowu gardzić babeczkami.
  • Odpowiedz
@BigShow: Ale minę Motomoto na ten tekst miał nietęgą, więc myślę, że to on pierwszy tego asa wyciągnie. ,,Przecież wiedziałaś, że jestem chamem'' ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@BigShow: a toast "za to żebym cię polubił, tak więc nie #!$%@? tego"?
Swoją drągo Ada z tesktem że lubi chamów, pokazuje jasno, że hasło łobuz kocha najbardziej, jest w dalszym ciągu aktualne wsród elity HP8
  • Odpowiedz
@Halina_123: a w czym ona taka mega słodka jest, że nabija się z tego, że facet jest chamem dla drugiego człowieka, bo ja odniosłam takie wrażenie. Może i ja Luiza wkurzała, może i jej nie lubiła, ale godzić się na takie zachowanie względem innej osoby, no sorry.
  • Odpowiedz
@BigShow: widzieliśmy jeden odcinek gdzie MotoMoto nie powiedział nic chamskiego i nagle już zrzucamy winę na Luizę XD nie szłabym w taką narrację. On wie, że musi teraz stonować, bo nawet nie chciała przez jego chamstwo podejść do niego Jessi. Na pewno dało mu to do myślenia. Teraz nie jest chamski dla Ady, bo wyskakuje mu zainteresowanie, ale poczekajmy aż coś zrypie w jakiejś konkurencji. Przypominam też, że on był chamski
  • Odpowiedz
@Halina_123: no słodycz aż się z niej wylewa z każdej strony. Czekam aż ten cham zacznie jeździć po niej jak po Luizie, kwestia czasu. Wtedy będziemy się śmiać
  • Odpowiedz
  • 0
a toast "za to żebym cię polubił, tak więc nie #!$%@? tego"?


@mario84pl: W porównaniu z poprzednimi cytatami do Luizy to droczenie się.

nagle już zrzucamy winę na Luizę


@faantasy: Nie zgadzam się ze stwierdzeniem, że to jest zrzucenie winy na Luizę:

w swoim gadzim móżdżku uznał, że może ją gnębić
  • Odpowiedz
  • 0
chłopak ma pełne gacie


@Millady: Wątpię, przynajmniej jeszcze nie. Zawsze był szczery mówiąc do produkcji albo za plecami Luizy i nie wygląda na to, aby teraz się czymś przejmował.
  • Odpowiedz