Wpis z mikrobloga

Nie to że się czuję jakaś lepsza bo nie podobają mi się sztuczne paznokcie no ale... W tej chwili połowa relacji na FB moich znajomych to zdjęcia sztucznych pazurów na święta z wzorami w pisanki, króliczki xd dla mnie to kiczowate a nie ładne i szkoda byłoby mi tyle kasy i czasu poświęcić w ogóle na takie coś. A wam się to podoba u kobiet? #rozowepaski #logikarozowychpaskow
  • 11
  • Odpowiedz
@senes do momentu kiedy nie przypominają 🪩 albo rąk kosmity z powodu długości szpona, to jest mi absolutnie wszystko jedno. To Wy się nad tym spuszczacie mówiąc, że patriarchat wam kazał.
  • Odpowiedz
@senes: mężczyzną podoba się krótki french w lekko wyoblonym kształcie. Jakieś szpice, neonowe kolory czy inne udziwnienia podobają się tylko innym dziewczynom.
  • Odpowiedz
@budzy: lakier do paznokci to wynalazek dla mężczyzn, bo pierwotnie miał chronić paznokcie pracowników fizycznych. Tak samo buty na obcasie pierwotnie były elementem mody męskiej, bo buty na obcasie wzięły się z obuwia do jazdy konnej i dopiero po latach to kobiety przejęły buty na obcasie. Co facet wymyśli dla siebie, to kobieta to podwędzi, zohydzi facetowi i powie, że to "kobiece" i że to jej.
  • Odpowiedz
lakier do paznokci to wynalazek dla mężczyzn, bo pierwotnie miał chronić paznokcie pracowników fizycznych.


@Pawelkolega: O, ciekawe.

@senes: Nie nazwałabym tego ani kiczowatym, ani ładnym, po prostu taki świąteczny element wyglądu i tyle. Ale mnie też by było szkoda czasu i pieniędzy, no i nie do każdego ubioru pasują takie paznokcie, w sumie to nie pasują do żadnego xD
  • Odpowiedz
@senes: w niektórych przypadkach są to małe arcydzieła. Lubię oglądać jak powstają, ale lepiej to w wielu przypadkach wygląda na zdjęciach niż w prawdziwym życiu, dlatego takich nie robię.
  • Odpowiedz
@Pawelkolega faceci też się do tego dokładają, bo mówią, że jest pedalskie.

Niedługo spodnie będą pedalskie i trzeba będzie chodzić w sukienkach.

  • Odpowiedz
A wam się to podoba u kobiet?


@senes: moja dziewczyna w ogóle nie maluje paznokci ma naturalne i takie mi się podobają. Nie dość że ładnie wygląda to jeszcze za zaoszczędzone pieniądze można skoczyć na jakiś obiad na mieście. Jako facet nie przepadam też za jakimś robieniem paznokci u kobiet chyba że są to jakieś delikatne kolory i nie za długie szpony.
  • Odpowiedz