Wpis z mikrobloga

@Shedew: Ale w sumie to patrzę teraz to ten model ma 6 lat xD Na prawdę andka da się używać po tylu latach? Podobno iphony mają super długie wsparcie ale 6 lat temu to był jakiś iphone 8 co też już nie ma wsparcia
  • Odpowiedz
@Vadzior: android ma ten plus że urządzenie i system są "otwarte" i nawet na starszy telefon wgrasz nowszy system. Może nie najnowszy ale wciąż wspierany. Na iPhonie jesteś niestety skazany na łaskę Tima Cooka.
  • Odpowiedz
@ciemny_kolor: ok ale op mówił, że jego telefon ma stockowy android, wiec podejrzewam, że od paru lat niewspierany. A każde "modzenie" blokuje aplikację mcdonalda
mój ostatnio andek jakiego miałem w głównym telefonie to wersja 2.2
  • Odpowiedz
@ciemny_kolor: luz, nie wiem o czym mówisz nawet xD op mówił, że nic tam nie kombinował więc przyjąłem, że wszystko jest ok, tylko po prostu apka nie może się zaktualizować do najnowszej wersji

ale tak jak pisałem już ktoś miał taki problem, albo nawet ze 2-3 osoby i to tu u nas na wykopie, przeszło samo z tego co pamiętam, bez żadnych aktualizacji itp. jakiś błąd aplikacji po prostu
sama ich
  • Odpowiedz
  • 0
@Vadzior: 6 letni ale flagowiec, chodzi na androidzie 10,nic nie muli, gierki śmigają aż miło i o dziwo oled nie wypalony. Przecież teraz nie było takiego skoku technologicznego przez 6 lat jak np w latach 2008-2014, jedynie bateria mało pojemności ma ale poza tym na pewno chodzi lepiej niż telefony po 1k które dzisiaj można kupić.
  • Odpowiedz
@Shedew: spoko, nie wiem jaka teraz jest topowa wersja andka ale podejrzewam, że wyższa niż 10. I może w tym problem leży, że appka maka nie może się zaktualizować do najnowszej. Po prostu poczekaj i może samo się naprawi xd
  • Odpowiedz