Wpis z mikrobloga

Mirki VW T6 2019rok 2.0 150km
Jechałem sobie jakoś 90km/h i nagle było takie lekkie puk silnik zgasł i nie chce odpalić. Rozrusznik ciągnie ,ale tak jakby dziwnie szarpie/przerwa
Ktoś coś? Co to może być?
Laweciarz stwierdził odrazu ,że to silnik jebnal i będzie gruba kasa na naprawę

Żadnego wycieku nie było ani nic :/
Niech ktoś da znać co to moze byc bo kurde nie zasnę

#pomocy #pytaniedoeksperta #pytanie #samochody #silnik #motoryzacja #mechanikasamochodowa #mechanika #nocnazmiana #nocna
  • 58
@Addek15: opcji jest tyle co części silnik, z tańszych to Cewki zapłonowe, świece, pasek klinowy, immobiliser albo pompa paliwa. Z droższych to rozrząd, wtryskiwacze albo nawet coś głęboko jak uszczelka pod głowicą.
Dopóki mechanik nie zerknie to się nie dowiesz więc nie ma co o tym myśleć
@Addek15: a co ma firma zrobić tobie, ciesz się że to nie w twoim prywatnym samochodzie tylko służbowym :D
Ja bym miał #!$%@? jakby mi w służbowym coś stanęło, przecież nawet gdybyś przywalił to masz OC i AC
via Android
  • 0
@yvnz stary polityka samochodowa firmy jest tak durna ,że ja odpowiadam nawet za drobne rysy mimo, że auto jest przeznaczone do jazdy po terenach leśnych itp... za to ,że jadę powyżej 130km/h- (nawet na autostradzie ) muszę pisać wyjaśnienie bo polityka zabrania xD
@Addek15: No, z opisu wynika, ze moze byc to zerwany rozrzad. Rozrusznik po zerwaniu rozrzadu moze krecic zupelnie roznie - normalnie, lekko albo np. z jakimis oporami.
Jesli to rozrzad, to koszt naprawy dosc duzy.