Wpis z mikrobloga

@nobody_here: Ja mam MM+ od końca grudnia i nabite już 70h. Kupiłem sobie ostatnio Alana Wake II na XSX, fajna gra, ale przeszedłem tylko do połowy bo wolałem pograć na MM+ w trylogię Crasha Bandicoota na psx, Zeldę Minish Cap, Yoshi's Island ze SNESA, a teraz gram w Chrono Crossa xD

Rewelacyjne urządzonko, ale teraz za kwotę do ok. 300 zł brałbym chyba Anebernica RG35XX H albo już w ogóle rzucił
@Bill_Kilgore: w dzisiejszych czasach to powinien być Raid over Moscow ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ja bym chciał silent service, gremlins, zybex, crusade in europe (tu byłby problem, bo trzeba mieć klawiaturę do wpisania kodów), one by one.
@nobody_here: Kurde, od 3 dni zastanawiam się nad kupnem retrokonsolki, tylko raczej wersja ANBERNIC RG35XX H bo chciałbym mieć analogi.
A tu taki post na zachętę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Tylko trochę mnie cebula piecze bo ze 2 dni temu na oficjalnej stronie był kupon na $5, a teraz ni ma ( ͡° ʖ̯ ͡°) Chyba poczekam jeszcze chwilę - w święta i
@hiperchimera: Dreamcast dreamcastem, ale to, że rg35xx Plus/H odpala gry z PSX w podbitej rozdzielczości przy pełnej prędkości to wielka zaleta. Różnica jest w wielu grach mega widoczna i ciężko się wraca do natywnej rozdzielczości. Niestety MM+ nie ma na tyle mocy, żeby wszystko działało płynnie w wyższej rozdzielczości.
świetne to urządzenie jak na chińczyka jakość mega dobra później wgram inny system i tiny set go za te pieniadze to jak za darmo


Świetne to urządzenie, jak na chińczyka - mega dobra jakość. Później wgram inny system i tiny set go. Za te pieniądze, to jak za darmo.

@nobody_here: Słowotok jest podstawowym symptomem choroby, która powinna być bezzwłocznie leczona.

StaryWedrowiec - >świetne to urządzenie jak na chińczyka jakość mega dobra później wg...

źródło: ja_pierdole

Pobierz