Wpis z mikrobloga

#radio357 #radio #oswiadczeniezdupy #polskieradio #radionowyswiat
Od jakichś dwóch-trzech tygodni nie słucham już zupełnie 357. Miałem dość tego cieplutkiego klimatu, tego klepania się po tyłkach przez towarzystwo wzajemnej adoracji. Muzycznie, to już nie są kompletnie moje klimaty. W latach 90. jako nałogowy słuchacz Trójki też znajdowałem tam niewiele muzyki dla siebie ale jednak miało to wszystko jakichś poziom, wyższy niż Męskie Granie i jakieś Kasie Sochackie.
O dziwo fajną alternatywą okazała się Dwójka. Jest sporo muzyki klasycznej której nie słucham ale jest ona świetnym podkładem do pracy i codziennych zajęć, dużo ciekawych rozmów, wiadomości kulturalnych. To na prawdę świetne radio.
Od czasu do czasu włączam jeszcze Nowy Świat, bo muzycznie bywa ciekawie. 357 dziękuję. Będę włączał w niedziele na 357 Start.
  • 3
  • Odpowiedz
@DocentMarzanek: radio 357 dalej ma dużo do zaoferowania, nawet teraz leci "Na dachu świata". Wieczorne audycje muzyczne (jazz, soul, zamilska, neurotransmisja) są fajne i ciekawe, najgorsze to takie wypełniacze czasu z rana albo popołudniami, zwłaszcza jak siedzi ich tam dwóch czy trzech i dyskutują... Ale myślę, że dalej warto ich wspierać, choćby z uwagi na dostęp do archiwalnych audycji, które puszczam sobie wtedy, gdy bieżący program jest nie do zniesienia (
  • Odpowiedz