Wpis z mikrobloga

@WielkiNos: bo to nie są kobiety tylko 10 letnie dziewczynki w ciałach dorosłych kobiet, u nich nie istnieje myślenie przyszłościowe tylko tu i teraz a potem sa konsekwencje jakie są. Z tym wsparciem tez beka pewnie po prostu liczą na klepanie po plecach i nie chcą wciąż żadnej odpowiedzialności za siebie
  • Odpowiedz
  • 5
Z tym wsparciem tez beka pewnie po prostu liczą na klepanie po plecach i nie chcą wciąż żadnej odpowiedzialności za siebie


@ZenujacaDoomerka taka kobieta mogłaby się zaangażować w jakąś działalność uświadamiającą kobiety w skutkach pracy jako prostytutka, może tam by znalazła jakiś sens życia. Bo tego się naprawić już nie da.
  • Odpowiedz
@KosmicznyPaczek: Nie wiem co te laski mają w głowach. Jak sobie pomyślę że np. jako młody i atrakcyjny facet miałbym ruchać za kasę jakieś pasztety, nie dbające o higienę lochy i inne "rozklapiochy" to rzyg sam ciśnie się na usta. Wolałbym już kopać rowy czy sprzątać ulice i martwić się o to czy mi starczy "do pierwszego" niż mieć więcej łatwej kasy i żyć ze świadomością jak ją zarobiłem. Tak wiem,
  • Odpowiedz