Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Tak sobie szukam studiów II stopnia z informatyki w Krakowie (planuję żeby w przyszłym roku przeprowadzić się gdzieś z Wrocławia), wpadł mi w ręce syllabus AGH i tu nagle zonk. Od 2022 roku przestali prowadzić studia magisterskie z informatyki xD. Wiadomo dlaczego tak się stało i czy w ogóle ten kierunek wróci w najbliższym czasie? Jedyne co mają tam związanego z informatyką to informatyka techniczna na jakimś wydziale materiałowym, więc to mówi już samo za siebie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#agh #krakow #informatyka #studia #studbaza



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: mkarweta
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 14
  • Odpowiedz
koleżanka z UJ? xD


@mlodygustaw: chyba nikt bardziej nie gardzi AGH, niż absolwenci tej pseudouczelni. Tak, też nią gardzę, bo miałem wątpliwą przyjemność studiować na tej marketingowej wydmuszce przykrywającej głęboką komunę zapisaną cyrylicą.
  • Odpowiedz
@Sl_w_k_1: z podstawowych rzeczy: niewywiązywanie się z programu studiów (sprawdzone na dwóch wydziałach), unikanie pokazywania studentom praktycznych rzeczy, mimo, że są zapisane w programie. A hitem było nieprzeprowadzenie zajęć z jednego przedmiotu, bo prowadzący nie pojawił się ani razu w ciągu semestru, nikt z władz wydziału tego nie kontrolował, a później oczekiwali, że po zakończeniu semestru studenci będą chodzić dodatkowy tydzień, by nadrobić te zajęcia. Dno i metr mułu. Niestety.
Z
  • Odpowiedz
@goferek: ja już dawno kończyłem. Więc nie pamiętam wiele.
Ale z drugiej strony polibuda?
No daj spokój ( ͡° ͜ʖ ͡°)

No a na MIT nie wyśle bo nie mam tyle kasy.
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): @goferek

A hitem było nieprzeprowadzenie zajęć z jednego przedmiotu, bo prowadzący nie pojawił się ani razu w ciągu semestru, nikt z władz wydziału tego nie kontrolował, a później oczekiwali, że po zakończeniu semestru studenci będą chodzić dodatkowy tydzień, by nadrobić te zajęcia.


ach, pamiętam jak prowadzący zajęcia kiedyś stwierdził, że jego przedmiot nam się nie przyda i zamiast przerabiać materiał z syllabusa kazał podzielić się na grupy i
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: mówisz o dziennych czy zaocznych? z tego co wiem to kilka informatyk nie ma zaocznie magisterek. Pytanie też co po słynnej reformie Gowina. Oni podzielili kierunki na ścisłe i techniczne, stwierdzili ze infa jest ścisła więc jej nie będzie na polibudach. Może dlatego nie możesz znaleźć infy tam.
  • Odpowiedz