Wpis z mikrobloga

Ta piekarnia na Manhattanie chyba musi mieć dobre pieczywo. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W ogóle co tam się dzisiaj dzieje to głowa mała. Parking cały zawalony, ludzi więcej niż w Biedronce. xD

Wygląda na to, że lokalne targi dalej mają się dobrze pomimo tego, że ceny to są spokojnie x2 względem marketowych. ( ʖ̯)
#szczecin #zakupy #wielkanoc #swieta #polska
Krupier - Ta piekarnia na Manhattanie chyba musi mieć dobre pieczywo. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W ...

źródło: fff

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
@Krupier: Dziwisz się? Np. pieczywo, to jest chleb i bułki a nie pompowane powietrzem gąbki. Mają smak i zapach. Na co dzień kupuję np ziemniaki w Netto, Ale jak chcę zrobic placków ziemniaczanych to idę na ryneczek. To samo z cebulą, szczypiorkiem czy innymi tego typu towarami.
  • Odpowiedz
  • 7
@Wiskoler_double: i myślisz, że warzywa markety biorą od innych masowych dostawców niż sklepy na ryneczkach? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Często na pewno kupi się coś lepszego na ryneczku, ale nie ma co skreślać marketów całkowicie. A jednak jak mam do wyboru np. teraz szparagi za 8 zł w markecie lub te same za 19 zł na ryneczku no to sory. ( ͡° ͜ʖ ͡°
  • Odpowiedz
@Krupier: Chleb na co dzień piekę sobie sam, nic nie przebije smaku i zapachu własnego pieczywa. Natomiast na kanapki do pracy kupuję wieloziarnisty właśnie z Biedronki.
Nie neguję potrzeby działania marketów i ryneczków. Dzięki konkurencji mam wybór co gdzie kupić.
  • Odpowiedz
@Krupier: szparagi może tak, ale jabłka, sałaty itd mają od lokalnych/z lepszych źródeł i są lepsze nawet w zimę, tak samo jajca. Co do piekarni to polecam sprawdzić tę na Długosza, zajebiste chleby i słodkie rzeczy.
  • Odpowiedz
@Krupier: a niech sobie stoją XD kilka minut stamtąd, w Kauflandzie, czekają pyszne i świeże chleby przeróżnej maści, każdy poniżej 5zł, nie to co u dziadów z Manszatanu
  • Odpowiedz