#mecz reprezentacja to jakieś kompletnie inne stadium poznawcze, mitomania w związku z repra to jest dobry fundament pod książkę psychologiczną. 0 celnych strzałów przez 120 minut, dogrywka na farcie bo gdyby Walia strzeliła z tego milimetrowego spalonego to by nam nie pozwolili nawet pochodzić przy ich bramce, a na yt i wszędzie pełno komentarzy że parodyści zrobili postęp, że jest poprawa gry XD i ja nie wiem czy to ja oglądałem inny mecz czy jestem po prostu #!$%@? weź mi odp wykopku kolego #reprezentacja

polska repra to takie gowno ze ciezko opisac

• tak 80.6% (58)
  • nie 19.4% (14)

Oddanych głosów: 72

• 15
oglądałeś chociaż ten mecz?

W 11 minucie jakby Świderski trafił dobrze w piłkę, to by było 0:1.

@Matpiotr: A Ty oglądałeś mecz w którym w 11 minucie Świderski trafił w piłkę czy mecz w którym nie trafił?
@pekatoribus: przecież to nawet widać w tych wszystkich programach na kanałach zero, sportowych, u kołtonia, meczykach, że tam dalej nawet nie ma rozmowy o piłce i o tym co tam nasi grają itp. itd., bo my nadal gramy piach xD
ktoś tam sie wyróżnił to nakręcają teraz na siłę koniunkturę, że tam Frankowski i Zalewski to jakieś nowe gwiazdy tej kadry xD

Piach jak był taki jest i będzie to bardzo
Przecież to samo było po meczu ze Szwecją xD Karny na farcie i wylew obrońcy, a kazdy się spuszczał nad wielkim Czesiem xD Potem przyszła weryfikacja na mundialu

@LamajHarma: a jak było za Sousy? Rewelacyjnie?
Pchał kadrę w niebyt podobnie jak Brzęczek.

Na euro za Sousy nawet nie wyszli z grupy, a jak tamta była grupą marzeń, to teraz mamy grupę śmierci.

Oczywiście dla wykopków Sousa trenerem wszechczasów, najlepszy selekcjoner stulecia.

@Matpiotr:

W 12 minucie jak już.

Jakby ta akcja miała miejsce w 0:43 to byś napisał, że to było w zerowej minucie?