Wpis z mikrobloga

@Yuri_Yslin: no tak, mieszkanie w którym jest zimno już od 11, ma swoje plusy góra od końca maja do końca sierpnia. Potem nie dość, że musisz doświetlać to jeszcze się wychładza w bardziej podczas dnia.
  • Odpowiedz
@chilon: żadne grosze za ogrzewanie nie są warte takiego ścisku wśród sąsiadów, dogrzanie to kwestia pieniędzy, ale sypialni bez hałasów zza ściany pieniędzmi nie kupisz.
  • Odpowiedz
  • 0
@goferek @chilon @Yuri_Yslin @koszyk2 dzięki Panowie, widze że zdania ekspertów są podzielone ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Że światlem największy problem ma 2, w 1 i 3 jest jedno okno z południowej strony.

Największe minusy według mnie:
1. Mały balkon i faktycznie w narożniku, z każdej strony sąsiedzi
2. Słabo że światlem i kuchnia na jednej ścianie salonu, duży korytarz
3. Duży, wąski korytarz
  • Odpowiedz
@MathiasRaven: może inaczej: problemy dzieła się w mieszkaniach na rozwiązywalne za pomocą pieniędzy i nierozwiązywalne ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Źle ustawiony balkon i otoczenie sąsiadow to niestety kategoria numer dwa.

Co do światła to nie wiem jak u Was, u mnie i tak zasłonięte prawie całą dobę bo nie da się korzystać z elektroniki przy pizgajacym słońcu
  • Odpowiedz
Co do światła to nie wiem jak u Was, u mnie i tak zasłonięte prawie całą dobę bo nie da się korzystać z elektroniki przy pizgajacym słońcu


@Yuri_Yslin: ze słońcem to jest tak, że możesz je zasłonić ale już go nie odsłonisz. W tej chwili mieszkam w takim mieszkaniu gdzie po 11 nie ma już światła bezpośrednio. Latem po południu wychodzisz na balkon sprawdzić temperature, zakładasz bluzę i jak wychodzisz z
  • Odpowiedz
@chilon: Rozumiem. Dla mnie słońce zawsze było tylko utrapieniem. Najmilej wspominam mieszkanie od północy. Nie wiem, co ludzie widzą w gorących, przeraźliwie jasnych powierzchniach, ale nie mnie oceniać.
  • Odpowiedz
@MathiasRaven: ja wybrałabym 2. Sypialnie są od północy, więc dobrze (jeśli ma tam być np biuro czy pokój bombelka to moim zdaniem.powinny być duże okna, żeby w ciągu dnia można tam było normalnie funkcjonować). Mam podobny układ i jestem zadowolona. Też miałam zaplanowaną przez dewelopera toaletę dla gosci, ale zrobiłam tam pralnię i pomieszczenie gospodarcze i bardzo polecam takie rozwiązanie- wszystke narzędzia, odkurzacze, szczotki, deski do prasowania itp się tam chowają.
  • Odpowiedz
  • 0
@cudzylogin
muszę to jeszcze sprawdzić, natomiast mieszkałem naprzeciwko na AK w wielkiej płycie i nie było to uciążliwe. Słychać było przejeżdżające tramwaje ale było to do zniesienia - paradoksalnie na plus, bo tu mam jasna sytuację co mam pod blokiem ( kawałek parkingu i właśnie droga) i o ile nie będzie tragedii to wolę tak niż zbijać ze somsiadem z naprzeciwka piątkę przez okno.

Ale dzięki, na pewno zwrócę na to uwagę.
  • Odpowiedz