Wpis z mikrobloga

@jabulani: Białostocko Łódzki crossover na który niezasługiwaliśmy i którego nie potrzebowaliśmy. Ha ptfu #!$%@?ć ich, mają syf na kuchni i latają porobieni prochem, a potem zgrywają wikingów. Do tego wiozą żarcie nie przez pół a przez CAŁĄ Polskę więc emitują #!$%@? CO2. Do tego popłyneli z jakością. Ale i tak szanuje bo to młode łebki co rozruchały multimilionowy biznes, bez wyjeżdżania do stolicy, dobry biznes ich marketingowiec dobrą robotę robi. Plus
  • 1
@barber-barberski: ale ty wiesz, ze to gangsterka? wiesz jak z konkurencją walczyli? wiem z dobrym źródeł, że kierowcy wikinga zatrudniali się w innych kateringach po czym tuż przed dostawą torby z żarciem trzęśli ją żeby wszystko sie rozlecialo. taki to biznes.
a tak sie lansuja w mediach, jacy to oni pracowici.
@jabulani: To nie wiedziałem, kojarzę jednego z założycieli ( ͡° ͜ʖ ͡°). Kulturysta z gimny supraśl pamiętam jak miasto go wysłało na zawody i ma zdjęcie ze Schwarzeneggerem, podobno resztę cofounderów poznał na siłowni biznes im wystrzelił podczas pandemii wcześniej byli lokalnym graczem. Teraz typ zakłada te vikingpointy stacjonarne, jego ojciec ma stolarnie w Sobolewie. Ale no różnie się mówi na mieście o nich głównie negatywnie. Więc
@jabulani: A jeśli chodzi o konkurencje to wiesz w moim otoczeniu ludzie są coraz bardziej waste conscious i jeśli brałeś vikinga przez jakiś czas widzisz ile to plastiku produkuje, teraz ludzie sourcują lokalny katering pakowany w słoiki na kaucje. Ale z drugiej strony to się nie skaluje a viking sponsoruje nawet Fame MMA, w internecie wyskakują z lodówki dosłownie w miejscach, w których byś isę ich nie spodziewał.
  • 0
@barber-barberski: mam dokładnie to samo. wziąłem raz w życiu katering, właśnie u vikinga. Moja kobieta równolegle coś od chodakowskiej. szkoda, że nie zrobiłem fotek niektórych posiłków od chodakowskiej. Ciasteczko 30g w pudełku 400ml, oczywiście plastikowym.
Każdego dnia przez te 2 tygodnie na diecie ilość plastiku mnie porażała.
A biznes się kręci...