Wpis z mikrobloga

@Hieronim_Josif_Bruegel: na szczęście nie mam kontaktu z dalszą rodziną, więc dzień jak co dzień
jako dziecko zastanawiałem się jakby to było mieć gości na święta tak jak w telewizji, ale teraz w sumie się cieszę że nie muszę pajacować przed ludźmi których nawet nie znam. przynajmniej nie przegapię statu nowej ligi w PoE XD
  • Odpowiedz
ale teraz w sumie się cieszę że nie muszę pajacować przed ludźmi których nawet nie znam


@schizoid92: A to zazdro. Ja gdybym mógł to całkowicie zerwałbym kontakt z dalszą rodziną, ale jestem skazany na to by jakoś go podtrzymywać póki rodzice żyją. Ale w te święta siedzę w domu, już to ogłosiłem matce, że nie ma szans abym pojechał gdzieś z nimi. Wstyd pokazywać się przed rodzinką, poza tym to bardzo
  • Odpowiedz
Ostatnio były u mnie ciotki i musiałem zanieść kawę, to trzęsły mi się ręce i usłyszałem od jednej, że "chłopak się stresuje".


@eisil: ciekawe jakie procesy myślowe zachodzą u tych osób, którzy przy wszystkich wypowiadają swoje lepsze lub gorsze obserwacje. Jedyny wynik takiego oceniania na głos to jeszcze większy stres i upokorzenie takiej osoby, oczywiste. Ostatnio przebywałem więcej z kobietami z mojej rodziny. Cały czas ocenianie mężczyzn, rzadziej kobiet. Wysoki/niski, przystojny/nieprzystojny,
  • Odpowiedz
Jedyny wynik takiego oceniania na głos to jeszcze większy stres i upokorzenie takiej osoby, oczywiste


@senselessness: Dokładnie. Nie rozumiem jak można tego nie przewidzieć. Totalny brak wyczucia.

Cały czas ocenianie mężczyzn, rzadziej kobiet. Wysoki/niski, przystojny/nieprzystojny, chudy/gruby, dynamiczny/niedynamiczny, mądry/niemądry, taki/inny. Bardzo duże wartościowanie ludzi.


No tak to często wygląda xD Mnie zwykle i tak odcina od rzeczywistości w takich sytuacjach, bo nie biorę w tym udziału. Dobrze, że tylko w święta jest
  • Odpowiedz