Wpis z mikrobloga

Polska awansowała na Euro do Niemiec, żebym mógł średnio raz w tygodniu katować:
- najlepsze akcje mundialu 2006
- konferencje z kucharzem w kilku częściach
- JANAS SZOKUJE
- "Niegroźna akcja, Carlos Tenorio strzelcem bramki"
- Polska vs Niemcy IVONA
- Zidane vs Brazylia
- Lululu Lukas Podolski
- Młodziutki Grosso
- "Odonkor na pole karne, Neville, bramka"

PS. Klimat dopełnia pewien kadr z tamtego okresu, ciekawe czy ktoś pamięta o co chodziło ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#reprezentacja #pilkanozna #mecz #euro2024
Emcis8 - Polska awansowała na Euro do Niemiec, żebym mógł średnio raz w tygodniu kato...

źródło: mm

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
@Emcis8: Największy sentyment mam do Mundialu 98 i Euro 2000 bo to były moje pierwsze turnieje śledzone przy dziecięcej zajawce ale Niemcy 2006 to była pod względem poziomu i emocji chyba najlepsza impreza. Flagi Tyskiego, cyrki z polską reprezentacją, Zidane vs Materazzi, świetna faza pucharowa. Do dzisiaj pamiętam, jak ludzie w bloku darli się ze szczęścia gdy Del Piero ładował na 2:0 i Niemcy wypadały z finału xD
No i to
  • Odpowiedz
@crespo:

To był chyba jedyny turniej bez jakiegoś underdoga i większych niespodzianek. Kto miał wyjść z grupy ten wyszedł. Może tylko Australia i Ghana trochę zaskoczyły, ale ich wyniki to nie były jakieś wielkie sensacje w stylu Maroka na ostatnim Mundialu albo Kostaryki w 2014 roku. Jeżeli ktoś obstawiał wtedy u buka nieoczywiste typy to raczej za dużo nie zarobił. ( ͡º ͜ʖ͡º)

Ale ogólnie turniej
  • Odpowiedz
@imnotnorm: genialny turniej, chyba jeden z najlepszych mundiali pod względem klimatu.

Niemcy Włochy to jeden z najlepszych meczów jakie widziałem. Podobnie jak Czechy 3-2 Holandia na Euro 2004. Co to był za mecz, polecam zobaczyć same statystki. Absolutny top.
neverwalkalone - @imnotnorm: genialny turniej, chyba jeden z najlepszych mundiali pod...

źródło: IMG_8013

Pobierz
  • Odpowiedz