Wpis z mikrobloga

Dlaczego ludzie montuję monitoring wokół domu gdzie kamery są bardzo dobrze widoczne? Ostatnio zacząłem chodzić na spacery i dużo domów które kilka miesięcy temu nie miały monitoringu teraz maja zamontowany. Gdybym był z zawodu włamywaczem to takie domy głównie brałbym na cel bo skoro ktoś wydaje pieniądze na kamery (chociażby najtańsze wifi) tzn. że ma w domu coś wartościowego.
Co o tym uważacie? Sam osobiście montowałem kamery wokół swojego domu ale są ukryte tak, że z ulicy ich po prostu nie widać.

#kamery #kryminalne #policja #cctv #ochrona #dom #mafia #zlodzieje #pytaniedoeksperta #pytamsie
Anonek463 - Dlaczego ludzie montuję monitoring wokół domu gdzie kamery są bardzo dobr...

źródło: 106796_2

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
@Anonek463: bo kamery są bardziej dla ubezpieczycieli, prewencyjnie i do uspokojenia swojej nerwicy jak gdzieś wyjedziesz.
Jak ktoś się ma włamać to czy będą kamery czy nie to i tak to nie pomoże w wykryciu sprawcy.
  • Odpowiedz
@Anonek463 po co alarm,po co cctv, po co ogrodzenie, po co zamki.
Pomieszkaj w domu to sam uświadomisz sobie ze warto.
No chyba nie powiesz ze 5000 za pare kamer to luksus.
  • Odpowiedz
@Anonek463 widac nie mieszkasz w domu. W mieszkaniu jak slyszysz cos na klatce to biegniesz do judasza,w domu ….reszte zostawiam Tobie. Takich przykladow masz duzo….
  • Odpowiedz
@Anonek463 dobrze wytlumacze ci
Ogladam dzieci na zywo jak wychodza do szkoly.
Ogladam zwierzaka sasiada ktory sra mi na auto. Okazuje sie ze to nie kot a kuna.
Otwieram furtkę kurierowi ktory zostawia przesylke dla mnie i ogladam to.
Jak sie ktos wpieprzy w brame i ucieknie to mam podglad.
Mowilem ze nie mieszkasz w domu.
  • Odpowiedz