Wpis z mikrobloga

Czy brak samochodu u faceta to red flag? Ma prawko, ale co mi po nim. Każdy poprzedni miał samochód i zabierał mnie na randki za miasto. Muszę wszędzie jeździć komunikacją, robię to już do pracy. Lubie jeździć tramwajami i pociągiem, ale tak dziwnie, facet powinien mieć auto, choćby miało stać na parkingu. To jednak jakiś status dorosłości
  • 264
  • Odpowiedz
  • 2
@G06DbT: @JoeGlodomor: po co mi prawko? mam komunikacje miejską, facet powinien takie są standardy w życiu, nie gramy na tych samych zasadach

@Ebol: mam kiepską orientacje 3d, w kogoś bym wjechała i może nawet zabiła

@onepnch: no właśnie, moi byli mają i żyją
  • Odpowiedz
  • 208
po co mi prawko?


@Ryksa: np po to, żebyś mu dupę woziła.

Uważasz się za kogoś lepszego, co będzie miał służbę?

mam komunikacje miejską


@Ryksa: On też, widocznie nie potrzebuje auta.

facet powinien takie są standardy w życiu


@Ryksa: Kobieta powinna mieć standardy w życiu, a nie być pasożytem na plecach chłopa.

nie gramy na tych samych zasadach


@Ryksa: no to trzeba zacząć. Dlaczego masz mieć gorzej i
  • Odpowiedz
@Ryksa: nie dziwie sie że chłopak cie olał i pojechał do rodziny. Roszczeniowa prukwa. Wszystkie twoje wpisy to żalenie sie na chłopa. Witaj czarnolisto i do nieusłyszenia
  • Odpowiedz
Dorosła kobieta i nie ma prawka? jakaś upośledzona? To jest własnie najzabawniejsze same nie są ws tanie odłożyć paru tys na prawko i kilkudziesięciu tys na auto ale faceta w tych kwestiach oceniać to już chętnie.


@Ebol: Może jestem starej daty ale to wstyd jakby baba po mnie miała przyjeżdżać na randki. Co innego jak oboje mamy i akurat sytuacja tak wypada że niech ona jedzie a co innego jak nie
  • Odpowiedz
  • 26
@onepnch: Komu wstyd to wstyd, ale w wieku 20 paru lat moze być cięzko uzbierać na kupno i utrzymanie fury, a szczególnie jak się nie ma gdzie jej trzymać bo do mieszkania w "nowym bloku" przynależy 1 miejsce parkingowe. Ja wiem że fajnie by było jak by 20 paro latek miał swoje mieszkanie i swój samochód ale tak ma może pare % społeczeństwa które ma albo bogatych rodziców albo są mocno
  • Odpowiedz
  • 1
@G06DbT: nie jestem pasożytem, jestem kobietą i nie dam rady zdobyć prawka, dlatego on powinien wziąć na siebie tę odpowiedzialność i kupić auto

@massbombing_return: jak już pisałam, nie jestem w stanie zdać prawka, zresztą nawet mnie nie stać na samochód

@Jan_Paolo_Secondo: właśnie ja też tylko takich znam, jeszcze dziwni lewicowcy co lubią rowery
  • Odpowiedz
@Ebol: Nie #!$%@? że na utrzymanie auta stać nikły procent ludzi XD Poza miastem wojewódzkim bez auta nie istniejesz to jak niby ci ludzie żyją? Musisz mieć chociaż jakiegoś gruza za parę tysięcy żeby mieć więcej opcji w sprawie dojazdu do pracy itd.
Nie mówimy że każdy ma mieć nówkę z salonu
  • Odpowiedz
jestem kobietą i nie dam rady zdobyć prawka


@Ryksa: co za #!$%@?. Tysiące, co ja gadam, miliony kobiet ma normalnie prawo jazdy, dziennie robią setki kilometrów i nie narzekają. Widać że jesteś księżniczką bo inaczej tego nie da się wytłumaczyć.

dlatego on powinien wziąć na siebie tę odpowiedzialność i kupić auto


@Ryksa: a może ty kup samochód, a on będzie nim jeździł? Dlaczego całkowity koszt ma być po jego stronie?
  • Odpowiedz