Wpis z mikrobloga

Pomocy z dziewczyną proszę, na początku była kochana, mówiła, że jestem cudowny, pytała o plany na życie, myślałem, że to sen... Po kilku tygodniach przyznała mi się, że była w kilkudziesięciu związkach w życiu, oraz że pisała do byłego ostatnio bo lubi flirtować i taka jej natura... Do tego zaczęła patrzeć coraz bardziej krytycznie na mnie, chociaż twierdzi, że mnie kocha... Co sądzicie o tym? Proszę o szczere odpowiedzi najlepiej bez wyzwisk... Jest mi ciężko, skąd taka zmiana
#zwiazki #logikarozowychpaskow
  • 20
  • Odpowiedz
  • 80
@Zielonykubek Poznała Ciebie jako człowieka i jesteś dla niej ,,nudny". Za szybko się przed nią odkryłeś z całym ,,ja". Minął początkowy moment ekscytacji z odkrywania drugiej osoby. A ciągłe czepianie się to ,,shittesty", sprawdza twoje zachowanie i reakcje, na co sobie może pozwolić. Jak już wspomniała o byłym itp. to już daruj sobie znajomość z nią Mirek, nic z tego nie będzie
  • Odpowiedz
@lexico: szonem to mocne określenie, kiedyś ludzie rozumieli że masz typ żony i kochanki. Z kochanki nie próbowali robić żony a z żony kochanki i to było funkcjonalne.

A teraz z Lasek typu kochanka próbuje się robić dziewczyny a później płacz ze zdrady. Z takimi seks, przygody a jak masz przesuniętą granicę to i jakieś trójkąty i inne rzeczy a nie spokojne wieczory i oglądanie wspólnie netflixa
  • Odpowiedz
@Zielonykubek: Czemu uważam że jest to narcyzka, typowy love boming z poczatku relacji, znudzenie partnerem, kontakt z byłym, duży przebieg, flirtowanie jako jej natura, zaburzona kobieta która nie nadaję się do żadnych relacji, szkoda psychiki
  • Odpowiedz
@Zielonykubek: laska ma mózg szczura, podąża za emocjami i dopamina. Miała kilkadziesiąt związków bo każdym się nudzi po miesiącu i do końca życia będzie miała jeszcze kilkadziesiąt kolejnych. Uciekaj jak najszybciej
  • Odpowiedz
@Gorkel:

Za szybko się przed nią odkryłeś z całym ,,ja". Minął początkowy moment ekscytacji z odkrywania drugiej osoby. A ciągłe czepianie się to ,,shittesty", sprawdza twoje zachowanie i reakcje, na co sobie może pozwolić

że była w kilkudziesięciu związkach w życiu


XD, to zwykła …rwa jest
  • Odpowiedz
Poznała Ciebie jako człowieka i jesteś dla niej ,,nudny".


Dokładnie typowy objaw lasek narcyzek, po wielu związkach i karuzeli, jak nawet poznają już finalnie kogoś w miarę stabilnego do poważnego związku to i tak to zepsują.
  • Odpowiedz