Wpis z mikrobloga

nie oglądałem już dłuższy czas #kononowicz ale widzę jakieś poruszenie na mirko, że niektórzy spuszczają się nad tym, że go maltretują, wykorzystują i źle traktują - bo podupadł na zdrowiu i w obsranym pampersie chodzi. co się zmieniło, że nagle krzysiek przestał być niewdzięcznym i mitomańskim uposiem, odmawiającym współpracy w każdym możliwym kontekście, odmawiał trzymania diety i brania leków oraz kąpieli a gdy go już do niej finalnie zmuszono, to uprawiał krzyki i płacze boże na kilka dni przed i w trakcie mycia? krytykujący jak zawsze kierują się po prostu niechęcią do srawków i jarków a samego krzyśka jak zawsze mają w głębokiej pipi, czy w końcu coś się wydarzyło przełomowego?

#patostreamy
  • 11
  • Odpowiedz
  • 0
tu chodzi o centrale a nie krzyśka


@GrubyPrezes: czyli jak zawsze, wszyscy mają w piździe obsranego i ledwo żyjącego krzyśka XD

oho RUDY P3D3RASTA nasyła armię swoich nadwornych ssaków - lekko przecwelonych, ale zawsze - żeby uśpić temat.


@Hycel94: każdy twój wpis na wypoku nawiązuje do czynności seksualnych, więc mniemam że coś pod kopułką nie teges. spróbuj tutaj zasięgnąć pomocy - Linia bezpośredniego wsparcia dla osób w stanie kryzysu psychicznego
  • Odpowiedz
@grimhzr no tak bo jak kogoś ktoś nie lubi to nie ma prawa bronić go przed niesprawiedliwym znęcaniem

Krzysia może bić sradek i caryca bo jest #!$%@?. Fajną masz moralność
  • Odpowiedz
@grimhzr: No ładne spłycenie całego wątku do tezy, że jedyne motywacje od wypowiadania się w temacie to albo współczucie knurowi, albo nienawiść do mlecznej tziby. Tylko wyobraź sobie że wcale nie trzeba gloryfikować Konona, żeby krytykować sytuację w której jest. To że konon jest podłym człowiekiem z chorą głową nie daje przyzwolenia na to, żeby go trzymać w prywatnym terrarium i traktować jak małpkę do zarabiania pieniędzy. Brakuje tylko fikoła że
  • Odpowiedz
@cl-sr No i o Majorze takie treści się pojawiały - skoro kiedyś był kryminalistą, to poniżanie go i przemoc na niemieckiej melinie jak najbardziej usprawiedliwiona...
  • Odpowiedz
@ehhhhh_: bo ludzie mają tak, że muszą móc spojrzeć w lustro i nie pomyśleć "jestem złym człowiekiem" Skoro Major jest ćpunem który ma wypaloną głowę, to można go golić na siano bo jest sam sobie winny. Skoro Knur pozwolił wejść sobie do życia za paletę mleka, to nic złego w tym że ktoś robi sobie z niego kukiełkę do pokazywania w internecie. A najśmieszniejsze jest to że Ci sami ludzie w
  • Odpowiedz
  • 0
no tak bo jak kogoś ktoś nie lubi to nie ma prawa bronić go przed niesprawiedliwym znęcaniem


Krzysia może bić sradek i caryca bo jest #!$%@?. Fajną masz moralność


@MilyMichas: gdzie wyczytałeś cokolwiek o mnie poza tym, że nie oglądam od jakiegoś czasu? XD w ogóle czytałeś mój wpis czy po prostu postanowiłeś oskarżyć kogoś o "coś", co sprawia, że czujesz się lepiej sam ze sobą?

napisałem wręcz coś przeciwnego do
  • Odpowiedz
@grimhzr

widzę jakieś poruszenie na mirko, że niektórzy spuszczają się nad tym, że go maltretują, wykorzystują i źle traktują - bo podupadł na zdrowiu i w obsranym pampersie chodzi. co się zmieniło, że nagle krzysiek przestał być niewdzięcznym i mitomańskim uposiem, odmawiającym współpracy w każdym możliwym kontekście, odmawiał trzymania diety i brania leków oraz kąpieli a gdy go już do niej finalnie zmuszono, to uprawiał krzyki i płacze boże na kilka dni
  • Odpowiedz