Wpis z mikrobloga

Jprd #wroclaw wy tak żyjecie? Jeszcze chyba nie widziałem miasta tak obsranego banerami wyborczymi jak Wrocław obecnie. W Warszawie, gdzie stawka jest dużo wyższa wisi może 5% tyle banerów co we Wro, a jak się jakieś pojawią w takich miejscach jak barierki przy przejściu dla pieszych to są systematycznie usuwane. #wybory
  • 7
  • Odpowiedz
@Onbezwasa: w sondażach Jacek Sutryk ma prawie 50%, wynik jest raczej pewny. Nie jest pewne, kto wejdzie do drugiej tury, ale przy takim wyniku dla Sutryka w pierwszej to się nie spodziewam zaskoczenia przy ostatecznym wyniku.
  • Odpowiedz
@pekak: właśnie wydaje mi się że jeśli Jaca nie wygra w pierwszej to w drugiej będzie mu trudno bo ma duży elektorat negatywny i wszystko będzie zależeć od mobilizacji jego zwolenników
  • Odpowiedz
@Bumelante: zależy kto będzie oponentem, bo wg ostatniego sondazu jaki sprawdzałem to drugi był ten z pisu. On z sutrykiem na pewno nie ma szans
  • Odpowiedz
@pekak: Ja liczę na mobilizację młodych jak w wyborach do parlamentu. Pytanie tylko na kogo te lemingi zagłosują... Bo może frekwencja będzie wyższa niż zazwyczaj, ale zagłosują na kandydata PO.
  • Odpowiedz