Wpis z mikrobloga

@Cadfael: bardziej można by się śmiać lub żałować ludzi którzy nie znają zasad zdrowego odżywiania bo to oznacza że nie ogarniają podstaw a co dopiero bardziej ambitnych rzeczy
  • Odpowiedz
@SuperZenek: można też zająć się swoim życiem. chyba, że się go nie ma, wtedy trzeba #!$%@?ć się do randomowych kobiet (bo stawiam dolary przeciwko orzechom, że koleś w życiu nie #!$%@?ł się do grubego faceta)
  • Odpowiedz
@SuperZenek: na portalu randkowym? xD

można zająć się swoimi życiem i...


nie palić, nie ćpać, nie pić energetyków, wysypiać się, nie przekraczać prędkości, zamienić gierki na spacer itd. co ciekawe na wykopie jest ryk, że mężczyźni zdychają wcześniej i nie mogą cieszyć się emeryturą. jak widać grube baby świetnie sobie radzą i nie potrzeba im troski śmieciowych inceli.
  • Odpowiedz
@Cadfael: wydaje mi się że potrzeba im troski bo później za leczenie tych grubych bab płacimy wszyscy i jak najbardziej trzeba to piętnować bo problem jest banalny do rozwiązania wystarczy MŻ
  • Odpowiedz
@SuperZenek: myślę, że i tak wychodzi taniej, niż leczenie chłopów alkoholików, ćpunów, ciśnieniowców, srających na znaki drogowe i bhp. plus grubasów, bo grubych dziadów jest więcej, niż grubych bab.

więc morda cicho i robić porządek na swoim podwórku.
  • Odpowiedz
Czy jest więcej czy mniej to tego nie wiesz i czy wychodzi taniej leczenie też tego nie wiesz więc trzymajmy się faktów. Grubi ludzie to obciążanie dla systemu ochrony zdrowia i to jest fakt więc jak najbardziej należy takich ludzi piętnować
  • Odpowiedz
@SuperZenek: to zacznij od piętnowania swoich starych, dziadków, ciotek, wujków i innych bliskich, a nie randomów w internecie

tchórzu, który nie umie oznaczyć rozmówcy
  • Odpowiedz
@Cadfael: nie mam takiej potrzebny bo potrafią się dobrze odżywiać więc nie są obciążaniem dla służby zdrowia ale z twojego podniecenia wnioskuję że ty już takim jesteś
  • Odpowiedz
@Cadfael: nie wiem czemu dalej uważasz że niby #!$%@? się ktoś w temat który go nie dotyczy jak właśnie dotyczyć bo przez ludzi grubych obciążona jest służba zdrowia której wszyscy korzystamy i wszyscy na nią łożymy podatki. Więcej porzydku twoje działania by przyniosły w walce z otyłością niż popieranie jej. Kończę temat bo przedstawiłem chyba wystarczające argumenty na poparcie tezy że z otyłością należy walczyć a nie być jej obrońcą.
  • Odpowiedz
@SuperZenek: mordo z analfabetyzmem (porzydku xD), wysrałeś się, a nie przedstawiłeś argumenty, bo jakimś cudem takie przegrywy jak ty trzymają pysk na kłódkę, jeśli chodzi o sranie na własne zdrowie przez mężczyzn. reeeeeee gruba baba obciążeniem dla służby zdrowia, ale do faceta się nie dosram bo nieeeeee xD
  • Odpowiedz