Wpis z mikrobloga

Mirki #budowa #budowadomu #budownictwo czy jesteście za czy przeciw odpływowi liniowemu lub punktowego w garażu? A może lepiej bez? Czy ktoś z Was posiada i czy faktycznie warto mieć ten odpływ? I co ze spadkiem w garażu? 1,5 stopnia czy 2 stopnie pochylenia w stronę wjazdu do garażu wystarczy?
  • 5
  • Odpowiedz
@maciejowy ostatnio się zastanawiam czy przy remoncie sobie nie zrobić. W zimie wjeżdża się z ogromną ilością śniegu, a przy myciu garażu też fajnie się używa dużej ilości wody. Nie musi być ogromy, ale pół metra by się przydało.
  • Odpowiedz
@maciejowy ja mam punktowy na środku, zrobię jeszcze liniowy na zewnątrz wzdłuż bramy. Przy projektowaniu o budowie to raptem kawałek rury więcej przed Chudziakiem. Obok w kotłowni też mam, oczywiście na fi100 żeby mi się nie zapychał od razu, z garażu idzie do kotłowni i z kotłowni do oczyszczani
  • Odpowiedz
@maciejowy: też się ostatnio zastanawiałem nad tym przed zrobieniem wylewek. Miałem przygotowany odpływ do kanalizacji, ale zalałem go jednak, a zostawiłem sobie miejsce z przodu wzdłuż bramy. Odpływ będzie w podjeździe wyprowadzony. Spadek to jakieś 2cm na całości.
  • Odpowiedz