Wpis z mikrobloga

  • 75
@deziom

często myślisz o męskich gołych dupskach?


Często zadajesz facetom pytanie czy myślą o

męskich gołych dupskach?


Wiesz, jeśli to jakaś nieudolna próba zwrócenia na siebie uwagi.. to przykro mi nie jestem zainteresowany.

Ale życzymy Ci powodzenia.
( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@leeaxe

#!$%@? mnie, że kafelki są mniejsze na ścianie od tych na ziemi.


Widocznie koślawa logika urzędnika który zgodził się na te lewackie rozwiązania.. kazała mu także dobrać glazurę tak samo "koślawo".
¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Pan_krecik Wrzucicie wszystkich do jednego wora a potem się dziwicie że mają was za imbecyle i nikt nie chce rozsądny na was głosować
xD
Już nie wspominają że takie rzeczy żadko kiedy wydażają się za granicą a napewno już nie w Polsce xD

Jak tak dalej będziecie się kompromitować to wy i Lewica wylądujecie na śmietniku Historii ()
  • Odpowiedz
  • 0
@Piotrek7231

Sam wrzucasz wszystkich do jednego worka... A potem się dziwisz że przegrywacie w wyborach nawet z PiSem..

To że PiS jest na tyle nieudolny że nie był w stanie sformować koalicji i w sumie przez przypadek PO rządzi .. to nie jest nobilitacja. XD

Z resztą PO = PiS
Ta sama buta, arogancja, deptanie praworządności i zdalnie sterowany przez tv beton intelektualny.

Co się tak spinasz.. uśmiechnij się
( ͡º
  • Odpowiedz
@Pan_krecik Ja jestem usmiechnięty (ʘʘ) Z kim miał te koalicje zformować jak nikt normalny po za Konfederacją nie chce mieć nic wspólnego z najbardziej skorumpowaną partią po 89 xD

Każd kto trochę interesuje się polityką wiem że zmiana jest diametralna i że PIS na mieszał tak w prawie że trzeba naginać zasady ale #!$%@? fanatyzm najważniejszy Tusk zły PIS i Konfederacja najfajniejsza xD
  • Odpowiedz
  • 1
@Piotrek7231

Przestań się kompromitować.

Każdy cię tutaj zna.. jesteś zaangażowaną politycznie tuba propagandową..

Jak coś zachaczy o Jego Świątobliwość Donalda to włączasz się i atakujesz wszystkich na około jak cepem.

Powinienem cię olać i zablokować.. bo tyle są warte twoje nieudolne agitacje..
  • Odpowiedz