Wpis z mikrobloga

Czy zdobycie przez polskiego pięściarza złotego medalu olimpijskiego i mistrzostwa w kategorii ciężkiej znacząco podbiłoby popularność boksu w Polsce? Czy nie ma na to już szans bo teraz rządzi mma i freaki?
#boks #sport #mma

Czy zdobycie przez polskiego pięściarza złotego medalu olimpijskiego i mistrzostwa w kategorii ciężk

  • Tak. 47.7% (21)
  • Nie, to już nie lata90. Byłby chwilowy szum i tyle 52.3% (23)

Oddanych głosów: 44

  • 6
  • Odpowiedz
@Niski_Manlet boks w Polsce jest teraz głównie w pay per view i jest bieda z polskimi bokserami. Jak się pojawi kolejny Adamek, to na pewno zainteresowanie wokół niego wzrośnie. Poza Różańskim to chyba nie ma żadnego polskiego boskera, którego karierą można się ekscytować
  • Odpowiedz
  • 2
@AndrzejBabinicz jak nie ma? Masternak który zainteresowanie wzbudza na pewno większe niż Różański. Master przecież nie dawno walczył o pas i pech sprawił że nie wygrał tego. Jest jeszcze Cieślak, Czerkaszyn czy Knyba który może namieszać.( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@kadves ja mówię o eksytacji, tak jak się ekscytowałem Adamkiem, Michalczewskim, Gołotą czy przez jakiś czas Głowackim i Kownackim. Masternak jest w boksie od stu lat i jest jedynie solidnym zawodnikiem, który nie zapewnia takich widowisk jak Różański czy Kownacki. Wszystkie ważne walki przegrał. Teraz miał szansę, której znowu nie wykorzystał (pech sprawił, że nie wygrał, czy ciosy przeciwnika, które on przyjmował i coś mu w środku połamały?), bo waga junior ciężka
  • Odpowiedz
  • 0
@AndrzejBabinicz jeśli mówisz o takiej ekscytacji jak Gołota czy Adamek to zgadzam się w stuprecontatach. Natomiast mówienie że Masternak jest jedynie solidny to "XDDDDDDD". W "cięższych" kategoriach wagowych nie ma w Polsce bardziej technicznego zawodnika od Mastera. Tak, to był pech. Master kontrolował i narzucał swoje warunki przez całą walkę. Nie pociągnie narodu ani on ani reszta bo nie są medialni, niestety.
  • Odpowiedz
@kadves Oczywiście, że Masternak jest jedynie solidny, a to że w cięższych kategoriach wagowych w Polsce nie ma od niego bardziej technicznego zawodnika tego nie zmienia, bo jak już mówiłem, poziom w Polsce jest niski. Poza tym w boksie nie tylko technika się liczy.

Pecha to mógł mieć Adam Małysz, jak mu źle zawiało. Masternak nie miał pecha - Anglik zadał 21 mocnych ciosów w korpus, Polak 11. To jest część gry.
  • Odpowiedz