Wpis z mikrobloga

Kolejny tydzień, kolejne dni i człowiek znowu stoczył się w swoich myślach na dno.
Dzisiaj się zdołowałem tym, że za dużo ważę. I to nie jest jakiś najnowszy news, że nagle waga mi skoczyła. Te samą wagę trzymam od kilku lat, wg. BMI otyłość 1 stopnia, ale nie widać tego po mnie aż tak bardzo, bo jestem wysoki. Nie mam siły na aktywność fizyczną i się dołuje tym, że nie mam na to siły. Jak można być tak zepsutym człowiekiem?
Żeby tutaj uzmysłowić czytelnikom, jak wielka jest moja życiowa aktywność ponadprogramowa (czyli oprócz podstawowych obowiązków typu praca - jedzenie - spanie - potrzeby fizjologiczne + raz w tyg terapia i dentysta raz na 3 tyg) to mam plecak nowy od jakiegoś miesiąca i nie zdążyłem się przepakować jeszcze, a noszę go do pracy, więc za dużo rzeczy w nim nie ma. 10 minut roboty odkładane w nieskończoność.
Boję się życia. Ostatnio młody w robocie (11 lat młodszy ode mnie) na fajce mnie zapytał, co ja takiego w życiu do tej pory osiągnąłem, jak on pracuje ze mną i zarabia nawet więcej ode mnie. No i tak sobie myślę przez to, że moje życie jest wuja wartę. No bo co? 33 letni chłop, samotny, bez perspektyw i ze zrytą banią. Po co taki człowiek ma w ogóle żyć? Bez sensu.

Dobrze, że jutro jest wolne. Będę miał więcej wolnego czasu, żeby drenować sobie banię. Bez sensu to wszystko.
#depresja #zalesie
  • 5
  • Odpowiedz
@razzor91 mogło być gorzej są tacy co nie mają nawet gdzie mieszkać xD ćpuny i alkoholicy. Ty przynajmniej odprowadzasz składki to jakiś pożytek z ciebie jest, elo.
  • Odpowiedz
  • 1
@MalaNana: Przynosi, ale ciężko w rok naprawić ponad 20 lat życia, które było kiepskie. Dzięki terapii stałem się bardziej asertywny, spokojniejszy. Tylko dalej mam problem z lękiem, dalej mam objawy PTSD, dalej nie radzę sobie z emocjami - choć i tak jest sporo lepiej niż było.
Po prostu, brakuje mi już czasem siły.
  • Odpowiedz
@razzor91 rozumiem Cię. Byłam w procesie terapii 5 lat i jestem w kolejnym po 2 letniej przerwie w terapii. Przesyłam Ci trochę energii. Mam nadzieję że znajdziesz coś co Cię jeszcze doładuje dobra energia :)
  • Odpowiedz