Wpis z mikrobloga

Siema, chciałbym powiedzieć kilka słów na temat mojego spostrzeżeniu jako widza, na tą całą sprawę.
Boxdel jest okropnie śliskim gościem, wszystko się wydaję po prostu zrobione jakby on FAKTYCZNIE był śliski, Boxdel jest cały czas przedstawiany jako gorsza osoba, bez znajomych i bez niczego. NAGLE akurat pod koniec rozmowy z Natanem i wtedy kiedy już każdy miał wywalone w ta rozmowę przychodzi znakomity i dobry przyjaciel, Ulfik. Co za zbieg okoliczności XD. WOW, Boxdel który przez cały ten czas miał jakiś humorek, nagle się uspokaja. Po przybyciu Ulfika nagle boxdel uspokojony, że jego kolega miły przyszedł mu na ratunek i Boxdel już rozpoczyna swoją zmianę w ofiarę tego wszystkiego, że jego rodzinka się martwi, że kolegów nie ma itd. Mam wrażenie ze Boxdel jeszcze coś szykuje albo i nie. Wydaje mi się ze wstawi jakiś filmik który mówi że specjalnie tak męczył i był innym człowiekiem żeby wynieść jakieś rzeczy jeszcze na Natana i znudzić ludzi tą całą aferą i dodatkowo na tym zarobić.
#famemma #boxdel
  • 5
  • 0
@niewalbenzo: Boxdel zadzwonił na początku tego strima do Wojtka Goli żeby Dał znac zeby wyłaczyć tego strima bo to sie zle odbije na boxdelu, myślisz ze to naprawdę zbieg okoliczności że akurat wtedy kiedy boxdel już chciał zakończyć rozmowe z natanem, to przyszedł ulfik?
dla mnie nie jest dziwnym ze masa ludzi z jego otoczenia sie martwi(nawet nie o niego tylko o to co powie), bo moze powiedziec w takim stanie doslownie wszystko
a wiadomo ze dla chociazby fame nie byloby to dobre marketingowo
nafural sie i poczul, ze moze wyjasnic wszystko i wszystkich a czat go tylko w tym dopinguje bo chca dymów
ulfika to szkoda bo lata jak pies za kims kto i tak