Wpis z mikrobloga

@cyconiusz: Ziom, tą płytkę to możesz sobie co najwyżej w dupę wsadzić. Ta płytka gówno znaczy gdy gra i tak polegała na serwerach Ubi, tak jak te płytki z grami na PC które i tak wymagały Steama co się tak z nich konsolarze naśmiewali. Wszyscy są dymani, a konsolowcy dostali przedsmak tego co czeka wszystkich, a pececiarzy tylko jako pierwszych dotknęło.

Warto wspomnieć że Ross Scott z Accursed Farms zmobilizował ludzi
supra107 - @cyconiusz: Ziom, tą płytkę to możesz sobie co najwyżej w dupę wsadzić. Ta...
  • Odpowiedz
@Huntley: @supra107 grubo... Zawsze byłem zwolennikiem fizycznych wydań gier, właśnie z tego względu, a tu widać nadal można się naciąć. Na steam, gog i epic trzymam tylko darmowe gry - reszta na nośnikach, bo gram od święta, ale coraz bardziej przekonuje się, żeby na starość zbierać tytuły bardziej z PSX i PS2 niż z nowszych wydań, właśnie przez takie akcje. Już na PS4 i PS5 chcę sobie zagrać raz w miesiącu
  • Odpowiedz
@Calodobowy: sprawdzilem, op wprowadza w blad piszac ze fabula byla glownie single, skoro cala gra opiera sie na ich serwerach. stad zalozenie, ze taki crack gdzies jest
  • Odpowiedz
@Huntley: Jaki śmietnik zawsze możesz pizzę pokroić ;)
PS: prawdopodobnie tak, jest cień szansy że jakoś zmodyfikują grę pod ps4 CFW ale narazie wiem o postępach nad pc wersją (gra i tak jest abandonware teraz :P)
  • Odpowiedz
@Calodobowy: @WMPP @piotrggg
nie grałem w to nigdy, bo wiedziałem że to gorszy klon Forzy Horizon. Wiem że do FH4 na pewno był crack, który działał w trybie offline, tak jak działa normalny tryb offline w legalnej kopii, dlatego zakładałem, że z Crew będzie podobnie
  • Odpowiedz
@Huntley: a sporo ludzi ostrzegało przed czymś takim przy popularyzacji ficzerow i sprzedaży online w grach to nas cisnęli od wrogów postępu xD no i dzisiaj mamy kulturę patchowania gier po pół roku, chore ceny mimo tego ze miało być taniej bez fizycznych kopii, singlowe gry które przestają działać itd
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@janekhe gdzie wprowadziłem w błąd? Fabuła była tak zbudowana, że najlepszy odbiór masz jak grasz sam. Granie z kimś robiąc fabułę nie wnosi nic
  • Odpowiedz