Wpis z mikrobloga

#pandemia #alkoholizm

Witam jestem aktualnie w moim mieście rodzinnym - ok. 10tys mieszkańców. Przez ostatnie 2tygodnie, umarło 6 osób - które zapiły się na śmierć. Jest to dość przerażające, że alkohol w pełni zalegalizowana używka - zbiera takie żniwa. A marihuana jest nielegalna a nikogo nie zabiła.
  • 29
  • Odpowiedz
kupujesz w aptece, palisz i nosisz legalnie. Z twoją logiką to plastry antykoncepcyjne są nielegalne.


@JasniePanMateusz: Jeszcze nie słyszałem, żeby kogoś zawinęli za plastry antykoncepcyjne. Legalna to będzie wtedy, gdy będzie dozwolona na użytek rekreacyjny. Na razie trzeba robić fikołki na #!$%@? z receptą, to nie jest legalna marihuana, co najwyżej semi-legalna.
  • Odpowiedz
Załatwianie recepty to 20min następnie kupujesz w aptece. Czego nie rozumiesz?


@JasniePanMateusz: zamień marihuana na pomidory i zapytaj jeszcze raz czego nie rozumiem bo jedno i drugie tak samo można sobie w doniczce posadzić zamiast bulić kasę na wizyty u lekarza i w aptece. Zamiast zapłacić parę złotych za nasiona musisz zabulić za taką samą ilość rośliny ponad tysiąc złotych. Chciałbyś płacić za kilogram pomidorów 1000 złotych a do tego latać
  • Odpowiedz
@JasniePanMateusz: niby takie proste, a mi już kilka razy ta sama klinika robiła problemy, że olaboga na wizytę stacjonarnie proszę XD za każdym razem im muszę wysyłać, że już mi wystawili kilka recept, a to są poprzednie wskazania lekarza XDD
  • Odpowiedz